Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Болгарія – найкраща країна, для суміщення морського та культурного відпочинків. Запрошуємо Вас переконатися у цьому на Міжнародному фестивалі «Слов’янський вінок» до Днів української культури в Бургасі. Це унікальна можливість не тільки познайомитися з болгарською культурою, а й гідно представити українську культуру. Але це ще не все! Ви можете також взяти участь в Конкурсі української пісні Катерини Бужинської! Подаруйте своїм дітям та собі незабутні 11 ночей в гостинній Болгарії! Вартість туру – 300 евро.
 • День пам'яті геноцида греків Малої Азії
  19 травня греки всього світу відзначають трагічну дату в своїй історії - День Пам"яті геноцида греків Малої Азії. В цей день сумують та оплакують своїх співвітчизників, що стали жертвами жорстокого знищення, яке влаштували турки-османи у 1916-1923 роках. У 1908 році до влади в Турції прийшла партія " младотурків" зі своїм гаслом " Турція - для турок ". І вже у вересні 1911 року відкрито обговорювалося питання про знищення етнічних меншин, в першу чергу вірмен і греків. Сьогодні мало хто знає про геноцид греків. Младотурецька революція ввела ідеологію фактично расистської доктрини, яка стала основою для тотального знищення христинянських народів. Сотні тисяч греків , які не одне сторіччя щасливо проживали на благодатних землях, були вигнані з рідних місць, по звірячому замучені та вбиті. Голод та холод, хвороби та смерть , роки поневірянь - все це випало на долю багатостраждального грецького народу. Події тих років по відношенню до греків підпадають під всі складові юридичної категорії " геноцид" - масове систематичне знищення мирного населення. Кількість вбитих та замучених офіційно вимірюється цифрою в 353 тисячі чоловік , що складає більше половини всього населення -греків до початку примусового переселення та вбивств.
 • ВИСТУП КАВКАЗЬКОЇ ШКОЛИ ТАНЦІВ
  За запрошенням нашого друга Ніджата Мірзоєва мали честь відвідати і бути присутніми на святі краси, радості, позитиву - ювілейному "сьомому" виступі Кавказської школи танців без перебільшення номер один та ансамблю "Кавказ". Забігаючи на перед, скажу, що конкурсна комісія Міністерства культури Украіни та всі глядачі одноголосно присудили колективу маленьких і більших артистів, колективу "Кавказ" - високе звання "Народного Колективу". Вітаємо Ніджата, його друзів та однодумців, всіх, хто поряд з ним щоденно працював і працює з таким величезним здобутком. Особисто я вірю, що нарешті у Ніджата дійдуть руки і до постановки не тільки грузинських чи аджарських танців, але й до постановки понтійських танців. Це буде для всіх в Україні величезним відкриттям. Цього ще ніхто в Украіні не бачив. Кавказ - це і ми: греки-понтійці. Дорогий Ніджат! Міцного здоров'я, всіляких гараздів, нових звершень! Ми радіємо за тебе і колектив.
 • 20 РОКІВ З ДНЯ УТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЕЛЛІНСЬКОГО БРАТСТВА" "ЕНОТІТА"
  20 років виповнилося з дня утворення грецької громадської організації "Еллінського братства " Енотіта" . В перекладі з грецької "Енотіта " - єднання. І це слово повністю відповідає духу, цілям об'єднання. Як не одне інше "Енотіта" всі двадцять років демонструє зразок товариства, взаємної підтримки, взаємної поваги та взаємопорозуміння. Гідну справу, яку розпочали засновники і перші керівники Братства "Енотіта" Роберт Афанасіаді та Дмитро Ліпіріді, сьогодні продовжує Ніна Плечак. Вона об'єднала біля товариства нових членів, які були зацікавлені в розвитку, в самоутвердженні, відкритті нових напрямків. І сьогодні на святі в Колонній залі Київської міської ради відбувся чудовий концерт за участі дитячих колективів, танцювального колективу "Енотіта", яскравих виконавців. На мій погляд, найкращий виступ був за виконавцями української народної пісні "Рідна мати моя ..." відомою грецькою співачкою Світланою Плечак та співробітником Посольства Греції в Украіні паном Димитрісом. Пісня була виконана грецькою та українською мовами.
 • Підготовка до проведення Міжнародних фестивалів творчості
  Розпочинаємо підготовку до проведення Міжнародних фестивалів творчості. Зустрічаємо нашого партнера з Болгарії Миколу Желєва. Обговорили організаційні питання, пан Микола відповів на запитання. Болгарія чекає на нас!
 • Пресконференція щодо збереження пам'ятки культурної спадщини національного значення - "Садиби Іпсіланті"
  Шановні друзі! Рада національних спільнот України , ІА "Журналісти проти корупції", ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" , ГС"Культурна держава" 5 квітня 2018 року о 14 годині 15 хвилин в студії Українського національного інформаційного агенства "Укрінформ" (м.Київ, вул Б.Хмельницького, 8/16 . Метро "Театральная". Перший поверх) проводить пресконференцію з проблеми збереження пам'ятки культурної спадщини національного значення - "Садиби Іпсіланті" (незаконного виключення з переліку охороняємих державою, подальшої незаконної приватизації та проведення будівельних робіт). Спікери : 1. Корецький Микола, Заступник Голови Ради національних спільнот України, Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина іпсіланті"; доктор наук з державного управління, професор, Заслужений діяч науки і техніки України; 2. Чуріков Юрій , Голова ГС "Культурна держава"; 3. Мосенкіс Юрій , Віце-президент Академії наук вищої школи України, доктор філологічних наук , професор.
 • З Новим 2018 роком!!!
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою та найкращими побажаннями, Корецький М., Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті".
 • Всеукраїнський фестиваль національних культур - відбувся!
  Незважаючи на важкі погодні умови, замітіль, сніг, заноси на дорогах Всеукраїнський фестиваль національних культур -відбувся! Він був проведений завдячуючи співпраці Міністерства культури України та ради національних спільнот України. Проходив на одній з кращих сцен - на сцені Національної опери України. Багато зусиль доклали до того, щоб відбулося сьогоднішнє свято - наш Голова ради національних спільнот України Ашот Аванесян та заступник Голови, заслужена артистка України Інеш Кдирова - невтомний режисер та беспосередня учасниця концерту. В її виконанні ми почули найкращі українські та казахські пісні.
 • "Тезоіменини" нашого духовного наставника грецької громади Києва, члена ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" протоієрея отця Всеволода
  Були запрошені на "тезоіменніни" нашого духовного наставника грецької громади Києва, члена ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" протоієрея отця Всеволода, настоятеля Собору Святої княгині Ольги. Привітали батька Всеволода, побажали йому багатьох років життя, міцного здоров'я, такий же життєрадісності, оптимізму які ми кожен раз відчуваємо при спілкуванні з ним, Настоятелем Собору Святої княгині Ольги.
 • Чергові збори Ради ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Відбулися чергові збори Ради ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Розглянули питання організації щодо зустрічі Нового року членами Товариства, підписки на газети "Елліни України", "Національний діалог", участі у Всеукраїнському фестивалі національних меншин. Рекомендували до друку книгу авторів Мазараті С.Н., Томазова В.В. "Греки в Україні: від античності до сьогодення".
 • Довгоочікуване свято "Етнофольклограмма - 2017" - урочистий концерт творчих колективів Національних товариств України
  Настало довгоочікуване свято. Раз на два роки Рада національних спільнот України проводить традиційно Етнофольклограмму - урочистий концерт творчих колективів Національних товариств України. В цьому році ми зібралися в Будинку культури МВС України. Свято розпочалося з презентації і подальшої дегустації національних страв від Поволзьких татар до гагаузів. Національні костюми, предмети побуту, музика і посмішки від спілкування.
 • Зустріч греків Києва і Дніпра
  Вчора відбулася зустріч греків Києва і Дніпра. Дуже здорово почути, побачити, обговорити і запропонувати. Одне з таких пропозицій - майбутній проект "50 причин - чому в кайф бути греком в Україні!". Починаємо розробляти тему і приймати перші "причини". Приймаємо як від греків, так і філелліни.
 • Святкування національного свята греків "День "ОХІ!"
  30 жовтня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося Національне свято греків "День "ОХІ!" На цьому зібранні виступив Голова ГС "Київське міське товариство греків імені К. Іпсіланті" Корецький М.Х.
 • Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному паломницькому турі по Святих місцях з відвідуванням Святого Афона
  Любі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному паломницькому турі по Святих місцях з відвідуванням Святого Афона. Кращий час для поїздки - з 2 жовтня по 13 жовтня (12 днів / 11 ночей). Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі. Ціни та витрати - мінімальні. Супроводжує досвідчений духовний наставник протоієрей Дмитро. Чоловіки відвідують більшість монастирів Святої гори Афон, поклоняються Християнським Святиням. Причащаються і отримують духовні настанови. Жінки зупиняються в ці дні в готелі і для них організовується додаткова програма - матимуть можливість з моря побачити Святі місця - Афон. Кількість місць-обмежена. Залишилося десять. Не пропустіть таку унікальну можливість. Повідомте нам про своє рішення до 15 вересня 2017 роки (sakoretska@ukr.net, тел. 0504542879).
 • Засідання Президії Ради національних спільнот Украіни під головуванням Голови Ради Ашота Дадікоєвича Аванесяна
  Відбулося засідання Президії Ради національних спільнот Украіни під головуванням Голови Ради Ашота Дадікоєвича Аванесяна. Були практично всі керівники національних спільнот Украіни. В цей раз засідання проходило в конференц-залі Отелю " Київ ". Напружений порядок денний. Представлені нові заступники Голови. Розглянуті організаційні питання проведення заходів Ради на період завершення 2017 року.
 • Наші нові друзі - Українське народне телебачення (УНТ)
  У нас - нові друзі. Українське народне телебачення (УНТ) . За запрошенням Генерального директора Чорного В. ознайомилися з можливостями телестудії та самої організації "УНТ". Разом з Головою Ради національних спільнот Украіни Ашотом Аванесяном и заступником Голови Ради Заслуженою артисткою Украіни Інеш Кдировою обговорили можливості проведення телемостів з регіональними організаціями національних товариств під час проведення в листопаді Форуму національних спільнот Украіни. На зв'язку з нами в цей раз була Греція і Болгарія, наші друзі Аліна Кучірко і Сергій Петков.
 • Зустріч з Настоятелем Храму Рівноапостольної Ольги Отцем Всеволодом
  В Святковий День Преображенія Господнього зустрілися з світлою людиною, людиною великого серця , Настоятелем Храму Рівноапостольноі Ольги Отцем Всеволодом. Від щирого серця він подарував нам свою нову книгу з дорогим для нас написом :" Дорогим та любимим Ніколасу та Світлані... " Разом обговорили можливості нашої спільної роботи, співпраці з нашим Київським міським товариством греків імені Костянтина Іпсіланті.
 • Звіт за другий квартал 2017 року ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Робота ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" в період квітня-червня 2017 року відбувалась відповідно до затвердженого плану і була спрямована на реалізацію статутних завдань Товариства. В даний час в Товаристві 217 членів. Було проведено два засідання Ради Товариства. Протягом звітного періоду проводились заняття по суботах в Центрі вивчення новогрецької мови, історії та культури Греції. Загальна кількість членів, що займаються, 35. Окремо проводились заняття в дитячій групі, в яку входять учасники Хорової школи при Києво-Печерській Лаврі. Викладачі Нікіфорова В., Галалу Т.
 • Відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" за підтримки Греко-сербсько-українського товариства дружби і співпраці організовує відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року. Виїзд з Києва - комфортабельним автобусом на 54 людини. По дорозі - зупинка та ночівля в монастирі в г, Салоніки. В дорозі - 2-3 дня.
 • Запрошення на конференцію
  На запрошення наших Ніжинських греків, нащадків Ніжинського грецького братства 27 квітня 2017 року о 7 годині ранку від нашого офісу (вул. Жилянська, 146) комфортабельним автобусом їдемо в місто Ніжин Чернігівської області для участі у Міжнародній науковій конференції "Грецька громада Ніжина: історія і сучасність". Конференція буде проходити в Ніжинському державному університеті імені М.В. Гоголя.
 • 24 квітня - день пам'яті жертв геноциду - представників вірменського народу
  24 квітня - щорічно в цей день весь світ згадує жертв геноциду - представників вірменського народу. 102 роки тому османська Туреччина влаштувала різанину християн, вірмен, греків, ассирійців. Не жаліли ні старих, ні жінок, ні дітей. Небачена жорстокість, нічим невиправдана. Весь світ здригнувся. Мільйони жертв. Але на жаль, весь світ залишився безмовним. І тоді, і зараз. Не було Нюрнбергского процесу, не сидять і сьогодні на лаві підсудних винні: організатори, виконавці. Досі залишаються героями нації. Немає покаяння та через 102 роки.
 • Свято День Незалежності Греції в Центрі новогрецької мови
  Цей святий для кожного грека день - 25 березня, День Національної Незалежності. Наші греки, члени ГМ "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" зустрічають це свято в класі, вивчаючи новогрецька мова в нашому Центрі. Вивчають наполегливо, без поблажок на святковий настрій. Вітаємо усіх наших друзів зі Святом! Будемо гідними продовжувачами великих справ наших предків.
 • Привітання з Днем незалежності Греції від Голови ГС "Київське міське товариство греків імені К. Іпсіланті"
  Дорогі друзі! Дорогі члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Дорогі греки і філелліни! 25 березня - день початку національно-визвольного повстання грецького народу назавжди став Днем Незалежності Греції, що відзначається сьогодні не тільки в Греції, та всією зарубіжною грецькою діаспорою. Назавжди в історію грецького народу увійшли імена Олександра, Дмитра, Миколи, Георгія Іпсіланті - синів Костянтина Іпсіланті, як учасників і керівників визвольної боротьби грецького народу. Для нас, українських греків, боротьба Грецького народу за свободу, незалежність завжди залишиться прикладом для наслідування, гордістю за своїх предків. "Свобода або смерть!" - це гасло на століття та іншого бути не може. Будемо гідними Великих Греків! Будемо гідними імен Великих Іпсіланті!
 • Прийом з нагоди національного свята - Дня незалежності Греції.
  День Незалежності Греції, що відзначається щорічно 25 березня - один з найважливіших державних свят в країні. Саме в цей недільний день в 1821 році почалося повстання. Підсумком якого стало звільнення країни від четырехвікового османського ярма. Це Свято відзначається греками, як Греції, так і греками зарубіжжя. Цього року Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки пан Георгіос Пукаміссас в найкращому готелі Києва "Інтерконтиненталь" провів урочистий прийом з нагоди національного свята. Були присутні Народні депутати України, керівники держави та міста, Посли інших держав, представники дипломатичних структур, керівники грецьких товариств України.