Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
День незалежності Греції (Independence Day in Greece), що відзначається щорічно 25 березня, - один з найважливіших державних свят в країні. Саме в цей недільний день в 1821 році почалося повстання, результатом якого стало звільнення країни від чотиривікового ярма Османської імперії.
 • «Архивні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію»
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Рада національних спільнот України спільно з нашим Товариством запрошує всіх Вас для участі в заході: «Архівні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію», присвячені вшануванню пам’яті жертв масових репресій проти грецької національної спільноти». Організатори заходу від архівної системи: Центральний державний архів громадських об’єднань України та Центральний та Центральний державний кінофотофоноархів ім. Г.С. Пшеничного.
 • Нова інформаційно-консультаційна послуга щодо проведення урочистих одружень (цивільних і церковних) на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні
  Компанія "Грік Груп" за підтримки найкращих партнерів в Греції відкриває новий вид послуг - інформаційно-консультаційна допомога в організації та проведенні урочистих одружень (цивільних і церковних) за участю представників Муніципалітету на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні. Батьки, родичі! Ви зробите найкращий і незабутній подарунок для своїх молодят - організувавши найзнаменніше та особливе свято в їхньому житті "Урочисте одруження" в незабутньої обстановці на острові мрії, самому яскравому місці на Планеті Земля. Вони ніколи не забудуть ті емоції, які подарують їм підготовлений персонал, приголомшливі види, прекрасні пейзажі, тепле і привітне море, яскраве і бархатне сонце. Молодята! Ви завжди будете пам'ятати про цей незабутній день у Вашому житті, про яскраву подію що відбулася на казковому острові Санторіні.
 • З Новим 2018 роком!!!
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою та найкращими побажаннями, Корецький М., Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті".
 • Всеукраїнський фестиваль національних культур - відбувся!
  Незважаючи на важкі погодні умови, замітіль, сніг, заноси на дорогах Всеукраїнський фестиваль національних культур -відбувся! Він був проведений завдячуючи співпраці Міністерства культури України та ради національних спільнот України. Проходив на одній з кращих сцен - на сцені Національної опери України. Багато зусиль доклали до того, щоб відбулося сьогоднішнє свято - наш Голова ради національних спільнот України Ашот Аванесян та заступник Голови, заслужена артистка України Інеш Кдирова - невтомний режисер та беспосередня учасниця концерту. В її виконанні ми почули найкращі українські та казахські пісні.
 • "Тезоіменини" нашого духовного наставника грецької громади Києва, члена ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" протоієрея отця Всеволода
  Були запрошені на "тезоіменніни" нашого духовного наставника грецької громади Києва, члена ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" протоієрея отця Всеволода, настоятеля Собору Святої княгині Ольги. Привітали батька Всеволода, побажали йому багатьох років життя, міцного здоров'я, такий же життєрадісності, оптимізму які ми кожен раз відчуваємо при спілкуванні з ним, Настоятелем Собору Святої княгині Ольги.
 • Чергові збори Ради ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Відбулися чергові збори Ради ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Розглянули питання організації щодо зустрічі Нового року членами Товариства, підписки на газети "Елліни України", "Національний діалог", участі у Всеукраїнському фестивалі національних меншин. Рекомендували до друку книгу авторів Мазараті С.Н., Томазова В.В. "Греки в Україні: від античності до сьогодення".
 • Довгоочікуване свято "Етнофольклограмма - 2017" - урочистий концерт творчих колективів Національних товариств України
  Настало довгоочікуване свято. Раз на два роки Рада національних спільнот України проводить традиційно Етнофольклограмму - урочистий концерт творчих колективів Національних товариств України. В цьому році ми зібралися в Будинку культури МВС України. Свято розпочалося з презентації і подальшої дегустації національних страв від Поволзьких татар до гагаузів. Національні костюми, предмети побуту, музика і посмішки від спілкування.
 • Зустріч греків Києва і Дніпра
  Вчора відбулася зустріч греків Києва і Дніпра. Дуже здорово почути, побачити, обговорити і запропонувати. Одне з таких пропозицій - майбутній проект "50 причин - чому в кайф бути греком в Україні!". Починаємо розробляти тему і приймати перші "причини". Приймаємо як від греків, так і філелліни.
 • Святкування національного свята греків "День "ОХІ!"
  30 жовтня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося Національне свято греків "День "ОХІ!" На цьому зібранні виступив Голова ГС "Київське міське товариство греків імені К. Іпсіланті" Корецький М.Х.
 • Виставка до національного свята Греції "ОХИ!"
  Добрий день, шановні друзі! Добрий день, шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Запрошуємо всіх на відкриття виставки, організованої поважною Галиною Володимирівною Чумак і колективом художників (членів нашого т овариства), яка відбудеться 29 жовтня 2017 року на території Києво-Печерської Лаври
 • Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному паломницькому турі по Святих місцях з відвідуванням Святого Афона
  Любі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному паломницькому турі по Святих місцях з відвідуванням Святого Афона. Кращий час для поїздки - з 2 жовтня по 13 жовтня (12 днів / 11 ночей). Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі. Ціни та витрати - мінімальні. Супроводжує досвідчений духовний наставник протоієрей Дмитро. Чоловіки відвідують більшість монастирів Святої гори Афон, поклоняються Християнським Святиням. Причащаються і отримують духовні настанови. Жінки зупиняються в ці дні в готелі і для них організовується додаткова програма - матимуть можливість з моря побачити Святі місця - Афон. Кількість місць-обмежена. Залишилося десять. Не пропустіть таку унікальну можливість. Повідомте нам про своє рішення до 15 вересня 2017 роки (sakoretska@ukr.net, тел. 0504542879).
 • Засідання Президії Ради національних спільнот Украіни під головуванням Голови Ради Ашота Дадікоєвича Аванесяна
  Відбулося засідання Президії Ради національних спільнот Украіни під головуванням Голови Ради Ашота Дадікоєвича Аванесяна. Були практично всі керівники національних спільнот Украіни. В цей раз засідання проходило в конференц-залі Отелю " Київ ". Напружений порядок денний. Представлені нові заступники Голови. Розглянуті організаційні питання проведення заходів Ради на період завершення 2017 року.
 • Наші нові друзі - Українське народне телебачення (УНТ)
  У нас - нові друзі. Українське народне телебачення (УНТ) . За запрошенням Генерального директора Чорного В. ознайомилися з можливостями телестудії та самої організації "УНТ". Разом з Головою Ради національних спільнот Украіни Ашотом Аванесяном и заступником Голови Ради Заслуженою артисткою Украіни Інеш Кдировою обговорили можливості проведення телемостів з регіональними організаціями національних товариств під час проведення в листопаді Форуму національних спільнот Украіни. На зв'язку з нами в цей раз була Греція і Болгарія, наші друзі Аліна Кучірко і Сергій Петков.
 • Зустріч з Настоятелем Храму Рівноапостольної Ольги Отцем Всеволодом
  В Святковий День Преображенія Господнього зустрілися з світлою людиною, людиною великого серця , Настоятелем Храму Рівноапостольноі Ольги Отцем Всеволодом. Від щирого серця він подарував нам свою нову книгу з дорогим для нас написом :" Дорогим та любимим Ніколасу та Світлані... " Разом обговорили можливості нашої спільної роботи, співпраці з нашим Київським міським товариством греків імені Костянтина Іпсіланті.
 • Звіт за другий квартал 2017 року ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Робота ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" в період квітня-червня 2017 року відбувалась відповідно до затвердженого плану і була спрямована на реалізацію статутних завдань Товариства. В даний час в Товаристві 217 членів. Було проведено два засідання Ради Товариства. Протягом звітного періоду проводились заняття по суботах в Центрі вивчення новогрецької мови, історії та культури Греції. Загальна кількість членів, що займаються, 35. Окремо проводились заняття в дитячій групі, в яку входять учасники Хорової школи при Києво-Печерській Лаврі. Викладачі Нікіфорова В., Галалу Т.
 • Відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" за підтримки Греко-сербсько-українського товариства дружби і співпраці організовує відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року. Виїзд з Києва - комфортабельним автобусом на 54 людини. По дорозі - зупинка та ночівля в монастирі в г, Салоніки. В дорозі - 2-3 дня.
 • Запрошення на конференцію
  На запрошення наших Ніжинських греків, нащадків Ніжинського грецького братства 27 квітня 2017 року о 7 годині ранку від нашого офісу (вул. Жилянська, 146) комфортабельним автобусом їдемо в місто Ніжин Чернігівської області для участі у Міжнародній науковій конференції "Грецька громада Ніжина: історія і сучасність". Конференція буде проходити в Ніжинському державному університеті імені М.В. Гоголя.
 • 24 квітня - день пам'яті жертв геноциду - представників вірменського народу
  24 квітня - щорічно в цей день весь світ згадує жертв геноциду - представників вірменського народу. 102 роки тому османська Туреччина влаштувала різанину християн, вірмен, греків, ассирійців. Не жаліли ні старих, ні жінок, ні дітей. Небачена жорстокість, нічим невиправдана. Весь світ здригнувся. Мільйони жертв. Але на жаль, весь світ залишився безмовним. І тоді, і зараз. Не було Нюрнбергского процесу, не сидять і сьогодні на лаві підсудних винні: організатори, виконавці. Досі залишаються героями нації. Немає покаяння та через 102 роки.
 • Свято День Незалежності Греції в Центрі новогрецької мови
  Цей святий для кожного грека день - 25 березня, День Національної Незалежності. Наші греки, члени ГМ "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" зустрічають це свято в класі, вивчаючи новогрецька мова в нашому Центрі. Вивчають наполегливо, без поблажок на святковий настрій. Вітаємо усіх наших друзів зі Святом! Будемо гідними продовжувачами великих справ наших предків.
 • Привітання з Днем незалежності Греції від Голови ГС "Київське міське товариство греків імені К. Іпсіланті"
  Дорогі друзі! Дорогі члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Дорогі греки і філелліни! 25 березня - день початку національно-визвольного повстання грецького народу назавжди став Днем Незалежності Греції, що відзначається сьогодні не тільки в Греції, та всією зарубіжною грецькою діаспорою. Назавжди в історію грецького народу увійшли імена Олександра, Дмитра, Миколи, Георгія Іпсіланті - синів Костянтина Іпсіланті, як учасників і керівників визвольної боротьби грецького народу. Для нас, українських греків, боротьба Грецького народу за свободу, незалежність завжди залишиться прикладом для наслідування, гордістю за своїх предків. "Свобода або смерть!" - це гасло на століття та іншого бути не може. Будемо гідними Великих Греків! Будемо гідними імен Великих Іпсіланті!
 • Прийом з нагоди національного свята - Дня незалежності Греції.
  День Незалежності Греції, що відзначається щорічно 25 березня - один з найважливіших державних свят в країні. Саме в цей недільний день в 1821 році почалося повстання. Підсумком якого стало звільнення країни від четырехвікового османського ярма. Це Свято відзначається греками, як Греції, так і греками зарубіжжя. Цього року Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки пан Георгіос Пукаміссас в найкращому готелі Києва "Інтерконтиненталь" провів урочистий прийом з нагоди національного свята. Були присутні Народні депутати України, керівники держави та міста, Посли інших держав, представники дипломатичних структур, керівники грецьких товариств України.
 • Вперше в місті Києві - столиці України, на такому рівні відзначається національне свято грецького народу - День Незалежності
  Вперше в місті Києві - столиці України, на такому рівні відзначається національне свято грецького народу - День Незалежності. За ініціативою, за фінансової та організаційної підтримки Голови Благодійної організації "Фонд Бумбураса" Пантелеймона Васильовича Бумбураса силами учнів і викладачів трьох Київських шкіл, в яких вивчається новогрецька мова ( школа № 94 "Еллада", гімназія "Потенціал", школа №139 з поглибленим вивченням математики ) був представлен великий концерт на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
 • Фотовиставка "У війни - не дитяче обличчя!"
  У Верховній Раді України за ініціативою Федерації грецьких товариств України та за підтримки Народного депутата України Лубінця Д. В. відкрита фотовиставка "У війни - не дитяче обличчя!". Разом з нами Маріупольські художниці Олена Українцева і Ганна Торкаєнко виставили свої роботи в рамках проекту "Маріуполь на межі". Приїхали наші друзі з с. Гранітне - директор середньої школи Коссе А. та учень 11 класу Микита. Прийшли наші київські греки - члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". У багатьох з них в цих селах, які щодня піддаються обстрілу, залишилися рідні, близькі, знайомі. Багато виросли в цих селах.