Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Привітання Віце-президента ГО «Союз греків України» Ставрояні С.М.

Привітання Віце-президента ГО «Союз греків України» Ставрояні С.М.

Любі друзі!
Шановні громадяни України грецької та інших національностей!
Вітаю всіх Вас з наступаючим 2021 роком і Різдвом Христовим!
Бажаю кожному з нас зберегти найдорожче, відпустити минуле, пробачити несправедливе!
Всім нам - здоров'я, щастя і сил нести свій хрест!

Інші новини

 • За дорученням Президії ГО "Союз греків України" - Перший віце-президент ГО "Союз греків України", Голова ГС "Київське міське товариство греків ім.Костянтина Іпсіланті " Корецький М. Х. вітає з Новим роком!
  Культура
  Шановні друзі! Шановні елліни та філелліни! Вітаємо всіх Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим. Рік, що минає - був для всіх непростим. В першу чергу для всіх нас - українців. Війна, загибель наших вояків, які відстоюють Незалежність України. Втрати нашої економіки, окупація частини наших земель. До цих викликів додалася ще й та підступна хвороба, перед якою всі стають рівними та беззахисними. Все це як ніколи вимагає від нас єдності, взаємопорозуміння, об"єднання зусиль всіх національних спільнот єдиного народу України. Наближається Новий Рік. Ми зустрічаємо його з надїєю та сподіваннями на позитивні зміни, на покращення нашого життя, на зупинення війни та досягнення миру, на перемогу над всіма хворобами. Бажаємо всім нам - міцного здоров"я, особистого та сімейного щастя, миру та злагоди, порозуміння. Віримо в те, що минуть всі негаразди, проблеми та труднощі.
 • Звернення від Союзу греків України
  Культура
  Шановні представники грецької громади України, шановні українці! В останні роки поняття української Незалежності набуло кардинально нового значення. Ми зіткнулися з багатьма проблемами, та не втратили свободи, гідності і честі!