Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
7-8 листопада Європейською комісією в співдружності з Міністерством культури Украіни розглядається проект TAIEX "Захист прав меншин". Від Ради національних спільнот Украіни за дорученням Голови Аванесяна А.Д. в роботі семінару прийняв участь заступник Голови Ради Корецький М.Х.
 • Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму"
  8 грудня 2016 року в "Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Українського інституту національної пам'яті та Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму".
 • Міжнародна наукова конференція молодих вчених 2016 року
  Міжнародна наукова конференція молодих вчених 2016 року в Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця 28-30 жовтня 2016 року. Відкрила конференцію своєю доповіддю ректор НМУ імені А. А. Богомольця, член - кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Амосова Е. Н. Другий доповідач на конференції - запрошений нами спеціаліст Nikolous Bakouras ( Ценральной військовий госпиаль, м. Афіни).
 • Великий даритель жизни Георгиос Папаниколау
  К Юбилею Национального медицинского университета имени А.Богомольца 28-30 октября 2016 года проводится Международная научная конференция молодых ученых. В рамках конференции 28 октября в 13 часов 40 минут в Главном корпусе состоится Презентация Планшетной...
 • Науково - пізнавальна поїздка по науковим центрам Польщі
  4 вересня - посадка у Львові в автобус, перетин кордону на диво минув дуже швидко і без складнощів.Далі на нас чекала дорога в Бжозув, поселення в готелі «Чардворек» Бжозувський появ, Подкарпатське воєводство.Приїхавши сюди ми побачили чарівний...