Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»
8-ма Виставка та конференція медичного туризму MTEC.Kyiv 2020 та 4-й Глобальний Форум Медичного Туризму GHTC 2020! Офлайн & Онлайн формат участі!        Учасники з більше 20-ти країн світу; 50+ постачальників послуг та більше 5 тис відвідувачів; Виставка та Конгрес з Медичного Туризму; Потужна В2В програма; Інфо-тур по клініках Києва. Слідкуйте за нашими сторінками у соцмережах: ·  Facebook: https://www.facebook.com/Ukrainian-Association-of-Medical-Tourism-484218641698001 ·  Telegram: https://t.me/uamt_MedicalTourismInUkraine ·  Instagram: https://www.instagram.com/uamt_ukrainemedicaltourism/ Запрошуємо Вас взяти участь у наступних форматах Заходу: 1. Виставка зі стендом. Оффлайн формат      Цільова аудиторія: лікарі, пацієнти, організатори медичного туризму, туристичні компанії та інші зацікавлені сторони в галузі медицини. У 2019 році виставку відвідало близько 30 000 відвідувачів. Вартість стенду: ·         Реєстраційний внесок: 3 960...
 • Доповідь віце- президента ГО "Союз греків Украіни" на Президії НАН України
  В присутності Президента НАН України академіка Б.Є. Патона відбулась доповідь відомого українського вченого доктора філологічних наук, професора Мосенкіса Юрія Леонідовича на засіданні Президії академії. Професор Мосенкіс Ю.Л. - знаний еллініст, дослідник трипільської культури, знавець стародавніх мов. Крім того, що активно займається науковою діяльністю, він ще й відомий громадський діяч. Він є Першим Віце-президентом Української академії вищої освіти, віце-президентом ГО "Союз греків України".
 • Троя і Греція народилися в Трипіллі
  Трипільська культура існувала впродовж майже 2,5 тисячоліть (5400-3000 рр. до н.е.) на величезній території сучасних України, Молдови та Румунії. Трипілля – це унікальні для того часу міста чисельністю населення понад 10 000 мешканців, задовго до виникнення непорівнянно менших міст у легендарному Шумері! Як образно висловився про Трипілля визначний колекціонер трипільського мистецтва Олександр Поліщук, «а потім був Шумер» (перефразовуючи відому тезу «спочатку був Шумер»). Пізнє Трипілля (кінця ІV тис. до н.е.) – це унікальні знаки на прясельцях. Незабаром, у ІІІ тис. до н.е., такі самі за формою (!) прясельця з такими самими (!) знаками відомі в легендарній Трої – оспіваному великим Гомером місті. Мало хто знає, що «Троянська війна» була не одна – тільки впродовд одного століття (яке давньогрецький поет Гесіод назвав віком героїв) Трою захоплювали аж тричі! Спершу – легендарний Геракл, потім – грецький цар Агамемнон (саме про цю війну йдеться в Гомеровій «Іліаді») і, нарешті, племена, що здійснили похід з території сучасної України.
 • Електронна книга "Трипілля - Троя - Греція. Писемна історія 3500 - 1500 рр до н.е."
  20 січня 2019 року в актовій залі Будинку письменників Національної спілки письменників України відбулась презентація книги члена ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" Мосенкіса Юрія Леонідовича: "Трипілля - Троя - Греція. Писемна історія 3500- 1500 рр до н.е."
 • Презентація книжок Мазараті С.М., Томазова В.В., Мосенкіса Ю.Л.
  Доброго дня, шановні друзі! Доброго дня, шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина іпсіланті" та ГО "Рада національних спільнот України"! 20 січня 2019 року о 10 годині ранку в приміщенні актової зали Будинку письменників (вул. Банкова, 2) Національної спілки письменників України відбудеться презентація книжок членів ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" Мазараті Світлани Миколайовни, Томазова Валерія В'ячеславовича "Греки в Україні: Від античності до сучасності" та Мосенкіса Юрія Леонідовича "Трипілля - Троя - Греція. Писемна історія 3500- 1500 рр до н.е."
 • Вітання новообраним Aкадемікам
  22 грудня 2018 року на щорічній конференціі ВГО "Академія наук вищої освіти Украіни" Голова ГС "Київське міське товариство греків імені К. Іпсіланті" та Генеральний директор ТОВ "Грік Груп" професори Корецький Микола та Корецька Світлана одностайно обрані Академіками. Бажаємо новообраним Академікам міцного здоров'я, успіхів в усіх справах, зміцнення та розвитку очолюваних ними товариств.
 • Бориса Михайловича Тодурова вчергове обрано Директором Інституту серця
  В Інституті серця відбулися вибори керівника. Директором обрана Тодурова Бориса Михайловича, члена -кореспондента НАМН Украіни, доктора медичних наук, професора. Вітаємо від імені членів ГС" Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" вельмишановного Бориса Михайловича з Перемогою, бажаємо нових звершень, нових успіхів. Особисто Борису Михайловичу - міцного здоров'я. Всі ми - греки Києва.
 • " Борис Тодуров - Великий українець грецького походження"
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" засуджує дії, погрози на адресу Великого українця грецького походження, члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора Тодурова Бориса Михайловича, директора Інституту серця та членів його колективу. Людина, яка своїми руками щоденно спасає українців, від маленьких діточок до ветеранів українсько-московської війни, заслуговує на Велику повагу та пошану, на визнання та захист. Сподіваємось, що ніякі провокатори в подальшому не зможуть заважати такій потрібній роботі колективу Інституту серця на чолі з його керівником професором Тодуровим Б.М., нашою гордістю та надією. Борисе Михайловичу, ми - з Вами. Шануємо, поважаємо, горді за Вас.
 • Участь у Першому Всеукраїнському з'їзді археологів (м. Ніжин)
  Наші Ніжинські греки запросили до участі у Першому Всеукраїнському з'їзді археологів, який відбувається в ці дні в Ніжині - в Ніжинському державному університеті імені М.В. Гоголя. Ніжин - загальновизнана столиця археологів. До міста з'їхалися археологи зі всіх куточків світу : Польщі, Німеччини, Словакіі, навіть Японії. Ця подія має цікаву передісторію. Виявляється і більше як 100 років археологи зібралися на свій тодішній Перший з'їзд якраз у Ніжині. Ніжин і сьогодні дивує дослідників новими знахідками, відкриттями. Для нас , греків Украіни, є важливим те, що більшість з них пов'язано з історією перебування та діяльності греків у Ніжині. Емоції переповнюють під час спілкування з істориками, археологами, яке все життя присвятили вивченню старожитностей, роботі в архівах, в "полі", як вони ( археологи) це називають. Бажаємо учасникам плідної співпраці.
 • Нагородження кращого лікаря Україна Бориса Тодурова
  На робочому місці директора Інституту серця відбулося вручення Медалі Святителя Ігнатія Федерації грецьких товариств України видатному греку , члену-кореспонденту Національної академії медичних наук України , доктору медичних наук, професору Тодурову Борису...
 • Запрошення на презентацію книги
  Голову ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" запросили на презентацію книги Президента Республіки Казахстан Н.А. Назарбаєва "Ера Незалежності" в Посольство Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова.
 • Науково-практична конференція "Впровадження європейських підходів до забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин та етноконфесійних спільнот, у контексті оновлення українського законодавства"
  В червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка на філософському факультеті під егідою Міністерства культури України 6 грудня відбулася Науково-практична конференція "Впровадження європейських підходів до забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин та етноконфесійних спільнот, у контексті оновлення українського законодавства". Мета заходу - організація та проведення фахової дискусії науковців, державних службовців та експертів у сфері етнополітики, інших представників влади, а також представників неурядових організацій з питань оновлення національного законодавства у сфері етнополітики з метою утвердження міжнаціональної злагоди в українському суспільстві, забезпечення прав національних спільнот в Україні відповідно до стандартів країн Європейського Союзу та міжнародних забов"язень України.
 • Нагородження Корецького М.Х. Почесною Грамотою Верховної Ради України - за особливі заслуги перед Українським народом
  Сьогоднішнє свято національних спільнот України "Етнофольклограмма-2017" розпочалося з нагородження керівників товариств, активістів Грамотами та Почесними Грамотами. Дякую нашій великій міжнаціональній сім'ї - членам Ради національних спільнот України, голову Ашота Дадікоевіча Аванесян, всіх колег, членів Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті, Федерації грецьких товариств України за підтримку і високу оцінку моєї діяльності, за спільну роботу, за наші плани і перспективи. Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України - за особливі заслуги перед Українським народом. Служу народу України!
 • 7-8 листопада Європейською комісією в співдружності з Міністерством культури Украіни розглядається проект TAIEX "Захист прав меншин"
  7-8 листопада Європейською комісією в співдружності з Міністерством культури Украіни розглядається проект TAIEX "Захист прав меншин". Від Ради національних спільнот Украіни за дорученням Голови Аванесяна А.Д. в роботі семінару прийняв участь заступник Голови Ради Корецький М.Х.
 • Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму"
  8 грудня 2016 року в "Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Українського інституту національної пам'яті та Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму".
 • Міжнародна наукова конференція молодих вчених 2016 року
  Міжнародна наукова конференція молодих вчених 2016 року в Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця 28-30 жовтня 2016 року. Відкрила конференцію своєю доповіддю ректор НМУ імені А. А. Богомольця, член - кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Амосова Е. Н. Другий доповідач на конференції - запрошений нами спеціаліст Nikolous Bakouras ( Ценральной військовий госпиаль, м. Афіни).
 • Великий даритель жизни Георгиос Папаниколау
  К Юбилею Национального медицинского университета имени А.Богомольца 28-30 октября 2016 года проводится Международная научная конференция молодых ученых. В рамках конференции 28 октября в 13 часов 40 минут в Главном корпусе состоится Презентация Планшетной...
 • Науково - пізнавальна поїздка по науковим центрам Польщі
  4 вересня - посадка у Львові в автобус, перетин кордону на диво минув дуже швидко і без складнощів.Далі на нас чекала дорога в Бжозув, поселення в готелі «Чардворек» Бжозувський появ, Подкарпатське воєводство.Приїхавши сюди ми побачили чарівний...