Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Запрошення на презентацію книги

Запрошення на презентацію книги

Голову ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" запросили на презентацію книги Президента Республіки Казахстан Н.А. Назарбаєва "Ера Незалежності" в Посольство Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова.

Інші новини

 • 8 листопада продовжив свою роботу семінар
  Наука
  8 листопада продовжив свою роботу семінар. На наш погляд, цікавою та своєчасною була доповідь ескперта ЄвроСоюзу Ms. Zora Popova стосовно визначення категорії - національні меншини. Дослідник презентувала підходи в різних Європейських краінах. Наприклад, у Польщі використовується 14 показників. На відміну від нашого вітчизняного дослідника професора Борисенко, яка на підставі всього одного показника (чисельності національної групи) виносить "вердикт" яка національна спільнота є національною меншиною, а яка буде всього етнічною групою. Після перерви була доповідь від Ради національних спільнот, а також доповіді колег- громадських діячів. Почули представників Міністерства освіти і науки Украіни, юстиціі.
 • 7-8 листопада Європейською комісією в співдружності з Міністерством культури Украіни розглядається проект TAIEX "Захист прав меншин"
  Наука
  7-8 листопада Європейською комісією в співдружності з Міністерством культури Украіни розглядається проект TAIEX "Захист прав меншин". Від Ради національних спільнот Украіни за дорученням Голови Аванесяна А.Д. в роботі семінару прийняв участь заступник Голови Ради Корецький М.Х.
 • Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму"
  Наука
  8 грудня 2016 року в "Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Українського інституту національної пам'яті та Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму".