Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»
Шановні друзі! Спеціально для своїх друзів та членів ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" на літній період 2018 року з червня по серпень 2018 року розроблена програма літнього відпочинку в найкращих містах Греції на березі Егейського моря. Дев"ять днів з дорогою ( комфортабельний автобус с досвідченими водіями), шість днів -сім ночей безпосередньо в елітному отелі на березі моря з білим піском, унікальна природа, грецька гостиність, середземноморська кухня, пологий берег спеціально для відпочинку діточок. Буде можливість побачити унікальні місця. В тому числі - восьме чудо Світу " Метеори". Незабутні і тільки позитивні враження чекають на Вас. Відповідальний за організацію заходу - Голова ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" Корецький Микола Христофорович. Телефон для зв"язку 0504542879. Електронна пошта profmykolakoretskyi@ukr.net .
 • Еллада: Відпочинок для богів
  Греція – країна, що приймає гостей, немов богів Олімпу, де серед самобутньої природи панує атмосфера спокою. Чому цьогоріч варто відвідати цю країну – розповіли посол Греції в Україні, Георгіос Пукаміссас та президент Грецької національної туристичної організації Бабіс Каріталіс
 • ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ (ОЛІМПІЙСЬКА РІВ’ЄРА), 9 днів
  Тривалість: днів - 9 Маршрут: Київ - Умань - Одеса - Паралія Катеріні - Салоніки - Метеори - Лутра Арідея - Афіни - Одеса - Умань - Київ Вартість на 1 люд.: 269 EUR (оплата в грн) Кількість туристів: 1
 • Круїз по Середземномор’ю Low Price
  Круїзні тури - це ексклюзивні програми нашої компанії, новинка на ринку екскурсійних турів. Унікальність їх в тому, що ми суміщаємо екскурсійну програму і круїзи по Європі на лайнерах найвідоміших круїзних компаній .Груповий тур із Києва в супроводі керівника, з організованою екскурсійною програмою Грудень - сезон різдвяних ярмарок по всій Європі . Великі і маленькі, вони обіцяють веселощі, святкові смаколики, музику і багато чого іншого. Спокусливі запахи глінтвейну і ромового пуншу, тріскотіння смаженого миндалю, апетитні смаколики наповнюють кожну крамничку з різдвяними подарунками, а на вулицях грають шарманки. Величезний вибір оригінальних, незвичайних подарунків прийдуться по смаку, як маленьким, так і дорослим відвідувачам ярмарку.
 • Болгарія православна + відпочинок на морі
  Давайте відкриємо для себе Болгарію - Болгарію Православну. Відвідаємо Святі монастирі, відчуємо подих часу, зустрінемося з цікавімі людьми. І разом - відпочинемо на Чорному морі. Покуштуємо болгарські смаколики, побуваємо в найкращих місцях. Обіцяємо незабутню подорож! Болгарія православна + відпочинок на морі.
 • Нова інформаційно-консультаційна послуга щодо проведення урочистих одружень (цивільних і церковних) на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні
  Компанія "Грік Груп" за підтримки найкращих партнерів в Греції відкриває новий вид послуг - інформаційно-консультаційна допомога в організації та проведенні урочистих одружень (цивільних і церковних) за участю представників Муніципалітету на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні. Батьки, родичі! Ви зробите найкращий і незабутній подарунок для своїх молодят - організувавши найзнаменніше та особливе свято в їхньому житті "Урочисте одруження" в незабутньої обстановці на острові мрії, самому яскравому місці на Планеті Земля. Вони ніколи не забудуть ті емоції, які подарують їм підготовлений персонал, приголомшливі види, прекрасні пейзажі, тепле і привітне море, яскраве і бархатне сонце. Молодята! Ви завжди будете пам'ятати про цей незабутній день у Вашому житті, про яскраву подію що відбулася на казковому острові Санторіні.
 • Семінар українських та індійських ІТ-шників в Київській Торгово-промисловій Палаті
  У Київській Торгово-промисловій Палаті під головуванням Віце-президента Майстренка Віталія Степановича за участю викладачів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського пройшов семінар українських та індійських IT-шників.
 • Грецька крамниця
  В гостях у Христоса. Магазин Грека запрошує Вас придбати наші грецькі продукти в магазинчику, який відкрився за адресою: ст. м. Мінська, вул. Ген. Тимошенка 21, в павільйоні "Овочі і Фрукти" навпроти ресторану "Мафія", Робочі години з 10.00 до 21.00 щодня. Вас очікує традиційно грецький настрій і доброзичливе обслуговування.