Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Шановні друзі! Спеціально для своїх друзів та членів ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" на літній період 2018 року з червня по серпень 2018 року розроблена програма літнього відпочинку в найкращих містах Греції на березі Егейського моря. Дев"ять днів з дорогою ( комфортабельний автобус с досвідченими водіями), шість днів -сім ночей безпосередньо в елітному отелі на березі моря з білим піском, унікальна природа, грецька гостиність, середземноморська кухня, пологий берег спеціально для відпочинку діточок. Буде можливість побачити унікальні місця. В тому числі - восьме чудо Світу " Метеори". Незабутні і тільки позитивні враження чекають на Вас. Відповідальний за організацію заходу - Голова ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" Корецький Микола Христофорович. Телефон для зв"язку 0504542879. Електронна пошта profmykolakoretskyi@ukr.net .
  • Семінар українських та індійських ІТ-шників в Київській Торгово-промисловій Палаті
    У Київській Торгово-промисловій Палаті під головуванням Віце-президента Майстренка Віталія Степановича за участю викладачів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського пройшов семінар українських та індійських IT-шників.
  • Грецька крамниця
    В гостях у Христоса. Магазин Грека запрошує Вас придбати наші грецькі продукти в магазинчику, який відкрився за адресою: ст. м. Мінська, вул. Ген. Тимошенка 21, в павільйоні "Овочі і Фрукти" навпроти ресторану "Мафія", Робочі години з 10.00 до 21.00 щодня. Вас очікує традиційно грецький настрій і доброзичливе обслуговування.