Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
25 березня 2018 року біля Будинку-садиби Костянтина Іпсіланті о 10 годині до 12 години проводимо Мітинг за участі всіх греків Києва і філеллінів з вимогою відміни незаконного виводу будинку з переліку історичних пам'яток, охороняємих державою, відміни незаконної приватизації та повернення будинку до муніципальної власності міста. Заявка на проведення мітингу подана вчасно ще 12 березня. Греки повинні сказати " ОхІ!" - незаконній приватизації, незаконному виведенню історичної пам'ятки держави, незаконним будівельним роботам! Прийдіть і скажіть з нами "ОХІ!". Зробіть це в День Незалежності Греції ! Будьте греками!
 • 24 березня 2018 року о10 годині в актовій залі на другому поверсі Будинку письменників Спілки письмеників України відбудеться зустріч з письменниками, поетами, дослідниками - представниками національних спільнот України.
  24 березня 2018 року о10 годині в актовій залі на другому поверсі Будинку письменників Спілки письмеників України відбудеться зустріч з письменниками, поетами, дослідниками - представниками національних спільнот України. Починає зустріч наша гостя з Греції - відома грецька письменниця, відомий громадський діяч Валіда Будакіду-Брік з романом "Тємєтєрон". Цей роман став вже бестселером серед греків в Греції та в Грузії. Сподіваємось, що його представлення в Україні теж знайде розуміння та підтримку. Готується до преставлення монографія Мазараті С.М та Томазова В. В. "Греки в Україні: від античності до сучасності".
 • «Архивні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію»
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Рада національних спільнот України спільно з нашим Товариством запрошує всіх Вас для участі в заході: «Архівні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію», присвячені вшануванню пам’яті жертв масових репресій проти грецької національної спільноти». Організатори заходу від архівної системи: Центральний державний архів громадських об’єднань України та Центральний та Центральний державний кінофотофоноархів ім. Г.С. Пшеничного.
 • Виставка до національного свята Греції "ОХИ!"
  Добрий день, шановні друзі! Добрий день, шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Запрошуємо всіх на відкриття виставки, організованої поважною Галиною Володимирівною Чумак і колективом художників (членів нашого т овариства), яка відбудеться 29 жовтня 2017 року на території Києво-Печерської Лаври
 • Запрошення на конференцію  "Дитяча література - традиції та спадкоємці"
  Рада національних спільнот України при підтримці Міністерства культури України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського проводить 27 жовтня 2017 році о 14:00 Наукову конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"(м. Київ, Голосіївський пр., 3).
 • Запрошення всіх наших друзів на святкування Грецького національного свята " День Охі!"
  Рада національних спільнот України, ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" мають честь запросити всіх наших друзів на святкування Грецького національного свята " День Охі!", яке буде проведено 30 жовтня 2017 року о 16.30 год в приміщенні Колонної зали Київської міської ради (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) .
 • На пам'ять героїчних греків присвячується!
  Любі друзі! Дорогі члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! 28 жовтня 2017 року об 11 годині в Свято-Ольгинському Соборі в пам'ять героїчних греків, несхилившихся перед зовнішнім ворогом, буде відслужена Панахида.
 • Відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" за підтримки Греко-сербсько-українського товариства дружби і співпраці організовує відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року. Виїзд з Києва - комфортабельним автобусом на 54 людини. По дорозі - зупинка та ночівля в монастирі в г, Салоніки. В дорозі - 2-3 дня.
 • 19 травня грецький народ відзначає трагічну дату в своїй історії - День пам'яті геноциду греків Малої Азії
  19 травня грецький народ відзначає трагічну дату в своїй історії - День пам'яті геноциду греків Малої Азії. В цей день греки сумують і оплакують своїх співвітчизників, які стали жертвами нещадного знищення, вчиненого турками-османами в 1916-1923 роках. Події тих років по відношенню до греків потрапляють під всі складові юридичної категорії "Геноцид" - систематичне масове знищення мирного населення.
 • Зберігаємо пам'ять і ми - греки Києва по незаконно убієнним грекам 1937-1938 років
  25 лютого 1938 року в ході реалізації так званої "Грецької операції органами НКВС у підвалах сьогоднішнього Жовтневого Палацу були розстріляні за вироком трійки наші одноплемінники - греки. Їх вина була в одному - вони були греками, підданими Грецького Королівства. Це були скромні, добропорядні громадяни. Знайшли тут, у Києві, роботу, родину, друзів. Але відразу - їх "призначили" зрадниками, шпигунами, ворогами народу. І за вироком згори, без суду і слідства - знищені. Поховані на території сьогоднішнього Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили". Залишилися родини, дружини, діти, друзі. Всі ці роки вони зберігали і зберігають добру пам'ять про своїх передчасно померлих рідних і близьких. Зберігаємо цю пам'ять і ми - греки Києва. Пам'ятаємо про незаконно убієнних греків 1937-1938 роки. Висловлюємо співчуття, виховуємо наших дітей та онуків, передаємо їм нашу пам'ять. Ми повинні пам'ятати і знати. Ми повинні все зробити для того, щоб такі жахи і горе ніколи більше не повторилося.
 • Заняття Центру новогрецької мови. Урок 4.
  Дорогі друзі! Четверте заняття Центру новогрецької мови пройшло в ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Вже всі бадьоро вітаються, цікавляться справами один у одного, бажають один одному добра і гарного настрою. Знають як звертатися до родичів, множать, ділять, додають і віднімають. Як у першому класі - поки рахуємо до десяти. Всім подобається - із задоволенням йдуть на заняття, головне - не залишають, а рухаються вперед. Приходять нові слухачі - і це показник потрібності і затребуваності наших занять.
 • Кінопроби на головну роль грека в кінофільмі Литовського кінорежисера Маниаса Квидаравичиуса
  Пройшов кінопроби на головну роль грека в кінофільмі Литовського кінорежисера Маниаса Квидаравичиуса "Стасіс". Кінофільм знімається під егідою Держкіно України у спільному виробництві компаній чотирьох держав: Франції, Греції, Литви, Угорщини.
 • Друге заняття новогрецької мови пройшло в Центрі новогрецької мови, історії та культури Греції ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Друге заняття новогрецької мови пройшло в Центрі новогрецької мови,історії та культури Греції ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Сьогодні освоювали перші речення і фрази: "Як тебе звуть? Звідки ти? Як у тебе справи? Як звуть твою маму, твого тата, брата, сестру, бабусю, дідуся?". Слухачі вже впевнено вітаються і вітають один одного, цікавлячись станом справ один у одного. Настрій у всіх чудовий.
 • Новорічні подарунки для дітей грецьких сіл Староігнатьєвки і Гранітного Донецької області
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" продовжує збір добровільних внесків і пожертвувань для грецьких сіл Староигнатьевки і Гранітного. Вже придбано новорічні подарунки. 15 грудня 2016 року о 12 годині будемо організовано відвантажувати придбані і принесені подарунки та пожертвування через волонтерів нашим одноплемінникам.
 • Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму"
  8 грудня 2016 року в "Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Українського інституту національної пам'яті та Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Биківнянська трагедія в контексті злочинів тоталітарного режиму".
 • Поздравление Новогодними подарками детей греческих сёл Староигнатьевка и Гранитное Волновахского района Донецкой области
  В селе Гранитное проживает 104 ребёнка дошкольного возраста и 160 ребёнка школьного возраста ( то есть вместе 264 ребёнка). В селе Староигнатьевка проживает 35 детей дошкольного возраста и 80 детей школьного возраста ( 115 детей)
 • Про увічнення пам'яті знаменитого Київського губернатора, відомого мецената, який багато зробив для Києва - Івана Івановича Фундуклея
  Греками Києва порушено питання про увічнення пам'яті знаменитого Київського губернатора, відомого мецената, який багато зробив для Києва - Івана Івановича Фундуклея, грека за національністю. Всі кияни по сьогоднішній день називають вулицю як Фундуклеївська (...
 • Підтримка нашому товариству на рівні Київської обласної державної адміністрації
  Греки Києва! Тепер ми маємо підтримку на рівні Київської обласної державної адміністрації. Новим членом ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" став Начальник управління культури, національностей та релігій Подолянец Ігор Іванович, грек за походженням.
 • Щодо пропозицій РНСУ про роботу комісії
  9 червня 2016 року відбулося перше засідання членів конкурсної комісії з розгляду пропозицій культурно-мистецьких програм, де було затверджено Регламент роботи конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного бюджету у 2016-2017 роках.