Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Рада національних спільнот України запрошують на загальнонаціональне вірменське свято, що відбудеться 29 травня 2018 року в "Українському домі"
 • 19 травня - день скорботи для греків-понтійців, для греків всього світу
  19 травня є скорбною датою для греків - понтійців, для греків всього світу. Де б вони не були, всі греки пам'ятають цей день і події пов'язані з ним. В цей день ми - греки, відзначаємо День пам'яті геноциду греків Малої Азії турками- османами. На цей день, 19 травня приходиться початок геноциду понтійських греків, одного із самих страшних епізодів багаторічної різні. Жертвами геноциду, який включав в себе прямі вбивства, примусову депортацію, масові висилки , Казні, питки, жорстокі покарання , стали по різним розрахункам від 350 тисяч до 1,2 млн греків. Геноцид супроводжувався планомірним розрушенням православних пам'ятників та святинь.
 • Болгарія православна + відпочинок на морі
  Давайте відкріємо для себе Болгарію - Болгарію Православної. Відвідаємо Святі монастирі, відчуємо подих часу, зустрінемося з цікавімі людьми. І разом - відпочінемо на Чорному морі. Покоштуємо болгарські смаколики, побуваємо в найкращих місцях. Обіцяємо Незабутня подорож! Болгарія православна + відпочинок на морі. ПАЛОМНИЧЕСТВО Маршрут поїздки Київ - транзит територією Румунії - проїзд по Болгарії - Сарафово - Київ тривалість і вартість поїздки 11 днів / 10 ночей - 240 євро.
 • Підготовка до проведення Міжнародних фестивалів творчості
  Розпочинаємо підготовку до проведення Міжнародних фестивалів творчості. Зустрічаємо нашого партнера з Болгарії Миколу Желєва. Обговорили організаційні питання, пан Микола відповів на запитання. Болгарія чекає на нас!
 • Міжнародні фестивалі творчості, які проводяться в чудовому місці - м. Бургас (Республіка Болгарія) на березі Чорного моря
  Шановні друзі! Запрошуємо взяти участь в літніх Міжнародних фестивалях творчості, які проводяться в чудовому місці - м. Бургас (Республіка Болгарія) на березі Чорного моря. Учасники Фестивалю, їх рідні та близькі будуть мати можливість не тільки стати учасниками, глядачами, але й чудово відпочити в Мініотелях зі всіма зручностями Курортного селища Сарафово ( поселення в 2-3 місних номерах, телевізор, холодильник, кондиціонер, 5-и разове харчування для дітей і 3-х разове длядорослих), а також ознайомитися з культурою, історією Болгарії. Проїзд в обидві сторони з Києва забезпечується автобусом.
 • 19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»
  19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми.
 • Запрошення на Богослужіння до Свято-Іллінської Церкви на Подолі та Собору Святої княгині Ольги на Харківському житловому масиві
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Вітаємо Вас зі Святом Святої Пасхи! Добра, миру в кожну родину, здоров'я міцного, щастя, світлих Свят. Нас запрошують на Богослужіння до Свято-Іллінськоі Церкви на Подолі та Собору Святої княгині Ольги на Харківському жил масиві. Початок о 23 годині 20 хвилин. Будемо разом, чекаємо на Вас. З повагою та найкращими побажаннями, Корецький М., голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті".
 • Мітинг за участі всіх греків Києва і філеллінів з вимогою відміни незаконного виводу будинку-садиби Костянтина Іпсіланті з переліку історичних пам'яток
  25 березня 2018 року біля Будинку-садиби Костянтина Іпсіланті о 10 годині до 12 години проводимо Мітинг за участі всіх греків Києва і філеллінів з вимогою відміни незаконного виводу будинку з переліку історичних пам'яток, охороняємих державою, відміни незаконної приватизації та повернення будинку до муніципальної власності міста. Заявка на проведення мітингу подана вчасно ще 12 березня. Греки повинні сказати " ОхІ!" - незаконній приватизації, незаконному виведенню історичної пам'ятки держави, незаконним будівельним роботам! Прийдіть і скажіть з нами "ОХІ!". Зробіть це в День Незалежності Греції ! Будьте греками!
 • 24 березня 2018 року о10 годині в актовій залі на другому поверсі Будинку письменників Спілки письмеників України відбудеться зустріч з письменниками, поетами, дослідниками - представниками національних спільнот України.
  24 марта 2018 О10 часов в актовом зале на втором этаже Дома писателей Союза письменикив Украины состоится встреча с писателями, поэтами, учеными - представителями национальных сообществ Украины. Начинает встреча наша гостья из Греции - известная греческая писательница, известный общественный деятель Валида Будакиду-Брик с романом "Теметерон". Этот роман стал уже бестселлером среди греков в Греции и в Грузии. Надеемся, что его представления в Украине тоже найдет понимание и поддержку. Готовится к преставления монография Мазарати С.М и Томазова В. В. "Греки в Украине: от античности до современности".
 • «Архівні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію»
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Рада національних спільнот України спільно з нашим Товариством запрошує всіх Вас для участі в заході: «Архівні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію», присвячені вшануванню пам’яті жертв масових репресій проти грецької національної спільноти». Організатори заходу від архівної системи: Центральний державний архів громадських об’єднань України та Центральний та Центральний державний кінофотофоноархів ім. Г.С. Пшеничного.
 • Виставка до національного свята Греції "ОХІ!"
  Добрий день, шановні друзі! Добрий день, шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Запрошуємо всіх на відкриття виставки, організованої поважною Галиною Володимирівною Чумак і колективом художників (членів нашого т овариства), яка відбудеться 29 жовтня 2017 року на території Києво-Печерської Лаври
 • Запрошення на конференцію  "Дитяча література - традиції та спадкоємці"
  Рада національних спільнот України при підтримці Міністерства культури України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського проводить 27 жовтня 2017 році о 14:00 Наукову конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"(м. Київ, Голосіївський пр., 3).
 • Запрошення всіх наших друзів на святкування Грецького національного свята " День Охі!"
  Рада національних спільнот України, ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" мають честь запросити всіх наших друзів на святкування Грецького національного свята " День Охі!", яке буде проведено 30 жовтня 2017 року о 16.30 год в приміщенні Колонної зали Київської міської ради (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) .
 • На пам'ять героїчних греків присвячується!
  Любі друзі! Дорогі члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! 28 жовтня 2017 року об 11 годині в Свято-Ольгинському Соборі в пам'ять героїчних греків, несхилившихся перед зовнішнім ворогом, буде відслужена Панахида.
 • Відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" за підтримки Греко-сербсько-українського товариства дружби і співпраці організовує відпочинок для членів Товариства і всіх друзів Греції на березі Іонічного моря з 2 по 15 серпня 2017 року. Виїзд з Києва - комфортабельним автобусом на 54 людини. По дорозі - зупинка та ночівля в монастирі в г, Салоніки. В дорозі - 2-3 дня.
 • 19 травня грецький народ відзначає трагічну дату в своїй історії - День пам'яті геноциду греків Малої Азії
  19 травня грецький народ відзначає трагічну дату в своїй історії - День пам'яті геноциду греків Малої Азії. В цей день греки сумують і оплакують своїх співвітчизників, які стали жертвами нещадного знищення, вчиненого турками-османами в 1916-1923 роках. Події тих років по відношенню до греків потрапляють під всі складові юридичної категорії "Геноцид" - систематичне масове знищення мирного населення.
 • Зберігаємо пам'ять і ми - греки Києва по незаконно убієнним грекам 1937-1938 років
  25 лютого 1938 року в ході реалізації так званої "Грецької операції органами НКВС у підвалах сьогоднішнього Жовтневого Палацу були розстріляні за вироком трійки наші одноплемінники - греки. Їх вина була в одному - вони були греками, підданими Грецького Королівства. Це були скромні, добропорядні громадяни. Знайшли тут, у Києві, роботу, родину, друзів. Але відразу - їх "призначили" зрадниками, шпигунами, ворогами народу. І за вироком згори, без суду і слідства - знищені. Поховані на території сьогоднішнього Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили". Залишилися родини, дружини, діти, друзі. Всі ці роки вони зберігали і зберігають добру пам'ять про своїх передчасно померлих рідних і близьких. Зберігаємо цю пам'ять і ми - греки Києва. Пам'ятаємо про незаконно убієнних греків 1937-1938 роки. Висловлюємо співчуття, виховуємо наших дітей та онуків, передаємо їм нашу пам'ять. Ми повинні пам'ятати і знати. Ми повинні все зробити для того, щоб такі жахи і горе ніколи більше не повторилося.
 • Заняття Центру новогрецької мови. Урок 4.
  Дорогі друзі! Четверте заняття Центру новогрецької мови пройшло в ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Вже всі бадьоро вітаються, цікавляться справами один у одного, бажають один одному добра і гарного настрою. Знають як звертатися до родичів, множать, ділять, додають і віднімають. Як у першому класі - поки рахуємо до десяти. Всім подобається - із задоволенням йдуть на заняття, головне - не залишають, а рухаються вперед. Приходять нові слухачі - і це показник потрібності і затребуваності наших занять.
 • Кінопроби на головну роль грека в кінофільмі Литовського кінорежисера Маниаса Квидаравичиуса
  Пройшов кінопроби на головну роль грека в кінофільмі Литовського кінорежисера Маниаса Квидаравичиуса "Стасіс". Кінофільм знімається під егідою Держкіно України у спільному виробництві компаній чотирьох держав: Франції, Греції, Литви, Угорщини.
 • Друге заняття новогрецької мови пройшло в Центрі новогрецької мови, історії та культури Греції ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"
  Друге заняття новогрецької мови пройшло в Центрі новогрецької мови,історії та культури Греції ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Сьогодні освоювали перші речення і фрази: "Як тебе звуть? Звідки ти? Як у тебе справи? Як звуть твою маму, твого тата, брата, сестру, бабусю, дідуся?". Слухачі вже впевнено вітаються і вітають один одного, цікавлячись станом справ один у одного. Настрій у всіх чудовий.
 • Новорічні подарунки для дітей грецьких сіл Староігнатьєвки і Гранітного Донецької області
  ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" продовжує збір добровільних внесків і пожертвувань для грецьких сіл Староигнатьевки і Гранітного. Вже придбано новорічні подарунки. 15 грудня 2016 року о 12 годині будемо організовано відвантажувати придбані і принесені подарунки та пожертвування через волонтерів нашим одноплемінникам.