Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Болгарія православна + відпочинок на морі

Болгарія православна + відпочинок на морі

Давайте відкріємо для себе Болгарію - Болгарію Православної. Відвідаємо Святі монастирі, відчуємо подих часу, зустрінемося з цікавімі людьми. І разом - відпочінемо на Чорному морі. Покоштуємо болгарські смаколики, побуваємо в найкращих місцях. Обіцяємо Незабутня подорож!
Болгарія православна + відпочинок на морі.

ПАЛОМНИЧЕСТВО
Маршрут поїздки Київ - транзит територією Румунії - проїзд по Болгарії - Сарафово - Київ
тривалість і вартість поїздки 11 днів / 10 ночей - 240 євро.

01.09. - 13.09.18
12 днів / 11 ночей - 250 євро, транспорт - автобус.
У вартість входить проживання в готелі в 2-х, 3-х місних номерах зі сніданком в Сарафово, проживання в монастирських келіях - 1 нічліг, проїзд комфортабельним автобусом Київ - Сарафово - Київ, медстраховка на суму 30 000 євро, трансфер від Сарафово по монастирях.
У вартість НЕ входить і додатково оплачується (з людини) факультативні екскурсії, додаткове харчування, особисті витрати, сувеніри.
УВАГА ! При формуванні групи за 30 днів до дати поїздки - Болгарська віза безкоштовно!
Дати виїзду з Києва:
1-й день - прибуття в г.Бургас (Болгарія, квартал Сарафово). Зустріч, розселення. Урочистий вечір, гала вечеря (подарунок від фірми).
2-й день - сніданок в Сарафово / бонус /, від'їзд в 10.00ч - г. Поморье (чоловічий монастир Св.Георгія Побідоносця), г. Несебр (церква Св.Богородиці, монастирі), вільний час. Приїзд в г. Бургас (квартал Сарафово), вечеря (самостійно), нічліг.
3-й день - сніданок / бонус / в г.Бургас (квартал Сарафово), від'їзд в 10.00ч - г.Бургас, оглядова екскурсія по місту, вільний час, прогулянка по морському парку, відвідування кафедрального храму «Св. св. Кирила і Мефодія », монастиря Св.Богородиці. Переїзд в м.Созопол, відвідування церков, де зберігаються мощі Івана Хрестителя, виявлені 28.07.2010г. археологами на острові Св.Івана, церква Св. Богородіци- XVII століття.
Вільний час, вечеря (самостійно), нічліг.
4-й день - сніданок в Сарафово / бонус /, від'їзд в 08.00ч - г.Казанлик - Долина Троянд (відвідування музею троянд, екскурсія - подарунок від фірми). Шипка, відвідування Храм-пам'ятника «Різдво Христове», меморіал перемоги в Шейново, пам'ятник Свободи, музей «Шипка» (екскурсія - подарунок від фірми). Відвідування чинного Сокальського монастиря. У церкві зберігається ікона Богородиці, написана габровським майстром Христо Цоневим. У 1968 р в монастирі збудовано каплицю, прикрашена іконами Захарія Зографа. Відвідування етнографічного комплексу Ет'р / Габрово / - (факультативна екскурсія). Від'їзд в Дряновській монастир «Св. Архангел Михаїл », вечірня служба, вечеря*, нічліг в келіях монастиря.
5-й день -  ранкова служба, сніданок (самостійно), від'їзд в 09.00ч - Кіліфаревській монастир «Різдва Пресвятої Богородиці», Капіновській монастир «Св. Нікола », Плаковскій монастир« св.Іллі » (ікона -« Христос Великий Архієрей »). Вільний час. Від'їзд в Дряновській монастир «Св. Архангел Михаїл », вечірня служба, вечеря *, нічліг в келіях монастиря
6-й день - ранкова служба, сніданок (самостійно), від'їзд в 09.00ч - г.Велікіе-Тирново. Відвідування Кафедрального собору, історико-архітектурного музею - заповідника Царевец (факультативна екскурсія). Від'їзд в 15год в Сарафово. Приїзд в Сарафово, вечеря (самостійно), нічліг.
7-й - день сніданок в Сарафово / бонус /, вільний час, вечеря (самостійно), нічліг.
8-й - день сніданок / бонус / в г.Бургас (квартал Сарафово), для бажаючих (факультативна екскурсія) - поїздка до Туреччини на 1 день.
9-й - день сніданок в Сарафово / бонус /, вільний час, вечеря (самостійно), нічліг
10-й - день сніданок в Сарафово / бонус /, вільний час, вечеря (самостійно), нічліг
11-й - день сніданок в Сарафово / бонус /, вільний час, прощальну вечерю (подарунок від фірми), нічліг.
12-й - день сніданок в Сарафово / бонус /. Від'їзд до Києва
Вечеря * - приготування їжі самостійно
Паломницький тур відбудеться за групі не менше 7 осіб.
Фірма залишає за собою право змінювати програму паломницького туру без зменшення загального обсягу послуг.