Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Висловлюємо співчуття постраждалим від лісових пожеж в Греції

Висловлюємо співчуття постраждалим від лісових пожеж в Греції

Молимося за Грецію. З тривогою та біллю слідкуємо за подіями в Греції. Нечуваної сили та розміру пожежа, яка все знищує на своєму шляху. Є загиблі, є постраждалі, знищені дома та майно. Греки Києва співчувають грекам Греції, поділяють їх біду та понесені втрати. ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" звертається до всіх греків та небайдужих до людського горя та  оголошує збір коштів для надання допомоги для постраждалих в Греції .Кошти прохання направляти на рахунок Товариства з приміткою " Благодійна допомога постраждалим від пожежі в Греції" . Після акамуляції на рахунку Товариства вони будуть перераховані при посередництві Посольства Греції на рахунок постраждалим. Голова ГС" Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" Корецький М. 

Інші новини

 • Заява КРОДУГ з приводу виступу псевдо-українського колективу на фестивалі в Греції
  Міжнародні зв'язки
  Координаційна Рада об’єднаної діаспори українців Греції просто шокувала нас подією, що сталася на фестивалі в Греції. З заявою ви можете ознайомитися у вкладенні. Київське міське товариство греків розділяє обурення наших побратимів з Греції. Ця...
 • Відбулася зустріч з очільницею Посольства України в Грецькій Республіці пані Наталією Косенко.
  Міжнародні зв'язки
  Відбулася зустріч з очільницею Посольства України в Грецькій Республіці пані Наталією Косенко. В ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю та розвиток україно-грецьких відносин.
 • "Тємєтєрон" в Україні
  Міжнародні зв'язки
  Напередодні Дня Незалежності Греції розпочався візит відомої грецької письменниці, авторки вже знаного роману "Тємєтєрон", громадської діячки, грекині- понтійки Валіди Будакіду. Видання роману "Тємєтєрон" в Україні відбулося за підримки Голови Федерації грецьких товариств Україіни Олександри Проценко-Пічаджи та Голови Ради національних спільнот України Ашота Аванесяна. Вступне слово до українського видання написав Микола Корецький, Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Знайомство українських греків та філеллінів з романом "Тємєтєрон" якраз і відбулося завдяки співпраці трьох патріотів України - Олександри Проценко-Пічаджи, Ашота Аванесяна і Миколи Корецького. Наведемо слова з вступного слова, які найкраще розкривають мету заходу, який вперше здійснюється національними громадами: "Українці! На нашому прикладі, прикладі греків-понтійців, можно відслідкувати, що трапляється з державою, яку свого часу кинули напризволяще "великі держави", які дуже багато обіцяли, а потім зрадили, закрили очі і допустили геноцид греків і вірмен, і до сьогоднішнього дня це не визнають за собою, вірмени з території сучасної Вірменії можуть бачити свій Арарат, а ми раз на рік наші святі місця - Панагію Сумелу з дозволу турецького уряду. Як губиться мова, культура, традиції, які переневіряння проходить народ. Як проходить асиміляція та поступове зникнення нації. Як зникають лідери нації, а потім як важко вони народжуються.