Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

  

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

Те що відбувається в Федерації грецьких товариств України, для багатьох вже далеко не секрет. Як і не є секретом ставлення керівництва Федерації до своїх обов"язків та їх відношення до ситуації в Україні. Нещодавно, в засобах масової інформації вийшла   стаття присвячена  Федерації грецьких товариств. Я не можу писати" України", рука не піднімається. Адже фактично, Федерація вже багато років, і всі прекрасно це знають, є Федерацією Маріуполя, або Донецької області. Керівництво знаходить можливості як підтримувати і фінансувати товариство ДНР , і в той же час за 24 роки не мало змоги та бажання зустрітися з представниками киівських товариств. Після вимоги це зробити ( не за власною ініциативою) вперше за всі роки зібрало представників київських товариств за одним столом і замість розмови по суті, вміло маніпулюючи  людьми, провела показову розправу над незгодними з їх політикою. Ні одне зауваження не було сприйнято, ніхто не був почутий. А для чого щось міняти, коли бесконтрольно, не озираючись можно і далі користуючись пасивністю більшості вирішувати свої справи? Справи в першу чергу для наближених, звітувати за всю Україну, ще й робити зауваження щодо Києва, де за 26 років у Товариств не має свого навіть офісу ( як і в інших містах). Тільки після відповідної жорсткої розмови  в цьому році за багато років вперше виділено два місця для відпочинку наших дітей. А таких місць грецький уряд щорічно виділяв сотнями. Ці місця чомусь до Києва не доходили, як і багато іншого. Стаття і факти в ній наведені- це не фейк, це об"єктивна реальність підкріплена документами , фотографіями, діями. Виявляється до Києва приїхати - це важке випробування, а повезти гроші в окупований Донецьк для оплати танців перед бойовиками - це звичайна і необхідна подія. 

До цього ще треба додати, що так звана Федерація греків Криму звернулася до свого керманича Путіна з проханням надати статус корінного народу грекам Криму та ще й переіменувати Крим в Крим -Тавріду. Це цілеспрямована провокація розроблена в кремлівських кабінетах з метою ще раз зіштовхнути греків і кримських татар, це ще одна розробка гібрідної війни, яку веде Московія проти України. Вкотре греки стають об’єктом маніпулювання з боку Російської імперії, яка вирішує де і з ким нам жити, як себе називати. Російська імперія за 240 років аж ніяк не змінилася. На жаль, наші сьогоднішні керманичі цього не розуміють. Не розуміють того, що крім Маріуполя греки ще живуть в Києві, Одесі, Ніжині, Черкасах, Львові... Своїми дружніми стосунками з сепаратистами та відповідними діями наносять шкоду всім грекам, грекам України та грекам Греції. 

Робіть висновки, чи можемо ми бути в Федерації де заступником голови є О.Продан - очільник греків ДНР, де від імені греків України ( і від нашого,  в тому числі) фінансується діяльність ансамблів " Панаїр" , в Федерації, яка по сьогоднішній день входить в Секретаріат країн СНД на чолі з Іваном Саввіді, правою рукою путіна; з яким керівництво Федерації зустрічалося у 2017 року і слова не сказало про 10000 загиблих в нав"язаній українсько- московській війні, за зруйновані грецькі села, за сотню тисяч покалічених, за політв"язнів, в тому числі з Криму;

за греків Донецька та Донецької області- патріотів України, яки вимушені були залишити свої домівки , роботу, не прийняли окупацію і сьогодні в статусі переміщених осіб вимушені починати своє життя з нуля. 

Робіть висновки та приймайте рішення. З ким ми з Україною чи так званими" Греками ДНР"? 

 

З повагою, Голова ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"                      Корецький М.

 Зі статтею зможете ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1mASsvysU0bstlGGN5ILiURzvKEXb5avUlNjsdCC89uo/edit?usp=sharing

Інші новини

 • Поточний стан будівлі "Садиба Іпсіланті"
  Культура
  Це все, що залишалося від історичної пам"ятки державного значення " Садиба Іпсіланті". З 1934 року охоронялася державою. В 2011 році ні з того, ні з цього виставлена на приватизацію. За копійки приватизована, потім перепродана, потім передана в заставу...
 • МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Слов’янський вінок» до Днів української культури у м. Бургас в Болгарії 21-26.07.2018
  Культура
  Болгарія – найкраща країна, для суміщення морського та культурного відпочинків. Запрошуємо Вас переконатися у цьому на Міжнародному фестивалі «Слов’янський вінок» до Днів української культури в Бургасі. Це унікальна можливість не тільки познайомитися з болгарською культурою, а й гідно представити українську культуру. Але це ще не все! Ви можете також взяти участь в Конкурсі української пісні Катерини Бужинської! Подаруйте своїм дітям та собі незабутні 11 ночей в гостинній Болгарії! Вартість туру – 300 евро.
 • День пам'яті геноцида греків Малої Азії
  Культура
  19 травня греки всього світу відзначають трагічну дату в своїй історії - День Пам"яті геноцида греків Малої Азії. В цей день сумують та оплакують своїх співвітчизників, що стали жертвами жорстокого знищення, яке влаштували турки-османи у 1916-1923 роках. У 1908 році до влади в Турції прийшла партія " младотурків" зі своїм гаслом " Турція - для турок ". І вже у вересні 1911 року відкрито обговорювалося питання про знищення етнічних меншин, в першу чергу вірмен і греків. Сьогодні мало хто знає про геноцид греків. Младотурецька революція ввела ідеологію фактично расистської доктрини, яка стала основою для тотального знищення христинянських народів. Сотні тисяч греків , які не одне сторіччя щасливо проживали на благодатних землях, були вигнані з рідних місць, по звірячому замучені та вбиті. Голод та холод, хвороби та смерть , роки поневірянь - все це випало на долю багатостраждального грецького народу. Події тих років по відношенню до греків підпадають під всі складові юридичної категорії " геноцид" - масове систематичне знищення мирного населення. Кількість вбитих та замучених офіційно вимірюється цифрою в 353 тисячі чоловік , що складає більше половини всього населення -греків до початку примусового переселення та вбивств.