Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

  

Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України

Те що відбувається в Федерації грецьких товариств України, для багатьох вже далеко не секрет. Як і не є секретом ставлення керівництва Федерації до своїх обов"язків та їх відношення до ситуації в Україні. Нещодавно, в засобах масової інформації вийшла   стаття присвячена  Федерації грецьких товариств. Я не можу писати" України", рука не піднімається. Адже фактично, Федерація вже багато років, і всі прекрасно це знають, є Федерацією Маріуполя, або Донецької області. Керівництво знаходить можливості як підтримувати і фінансувати товариство ДНР , і в той же час за 24 роки не мало змоги та бажання зустрітися з представниками киівських товариств. Після вимоги це зробити ( не за власною ініциативою) вперше за всі роки зібрало представників київських товариств за одним столом і замість розмови по суті, вміло маніпулюючи  людьми, провела показову розправу над незгодними з їх політикою. Ні одне зауваження не було сприйнято, ніхто не був почутий. А для чого щось міняти, коли бесконтрольно, не озираючись можно і далі користуючись пасивністю більшості вирішувати свої справи? Справи в першу чергу для наближених, звітувати за всю Україну, ще й робити зауваження щодо Києва, де за 26 років у Товариств не має свого навіть офісу ( як і в інших містах). Тільки після відповідної жорсткої розмови  в цьому році за багато років вперше виділено два місця для відпочинку наших дітей. А таких місць грецький уряд щорічно виділяв сотнями. Ці місця чомусь до Києва не доходили, як і багато іншого. Стаття і факти в ній наведені- це не фейк, це об"єктивна реальність підкріплена документами , фотографіями, діями. Виявляється до Києва приїхати - це важке випробування, а повезти гроші в окупований Донецьк для оплати танців перед бойовиками - це звичайна і необхідна подія. 

До цього ще треба додати, що так звана Федерація греків Криму звернулася до свого керманича Путіна з проханням надати статус корінного народу грекам Криму та ще й переіменувати Крим в Крим -Тавріду. Це цілеспрямована провокація розроблена в кремлівських кабінетах з метою ще раз зіштовхнути греків і кримських татар, це ще одна розробка гібрідної війни, яку веде Московія проти України. Вкотре греки стають об’єктом маніпулювання з боку Російської імперії, яка вирішує де і з ким нам жити, як себе називати. Російська імперія за 240 років аж ніяк не змінилася. На жаль, наші сьогоднішні керманичі цього не розуміють. Не розуміють того, що крім Маріуполя греки ще живуть в Києві, Одесі, Ніжині, Черкасах, Львові... Своїми дружніми стосунками з сепаратистами та відповідними діями наносять шкоду всім грекам, грекам України та грекам Греції. 

Робіть висновки, чи можемо ми бути в Федерації де заступником голови є О.Продан - очільник греків ДНР, де від імені греків України ( і від нашого,  в тому числі) фінансується діяльність ансамблів " Панаїр" , в Федерації, яка по сьогоднішній день входить в Секретаріат країн СНД на чолі з Іваном Саввіді, правою рукою путіна; з яким керівництво Федерації зустрічалося у 2017 року і слова не сказало про 10000 загиблих в нав"язаній українсько- московській війні, за зруйновані грецькі села, за сотню тисяч покалічених, за політв"язнів, в тому числі з Криму;

за греків Донецька та Донецької області- патріотів України, яки вимушені були залишити свої домівки , роботу, не прийняли окупацію і сьогодні в статусі переміщених осіб вимушені починати своє життя з нуля. 

Робіть висновки та приймайте рішення. З ким ми з Україною чи так званими" Греками ДНР"? 

 

З повагою, Голова ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"                      Корецький М.

 Зі статтею зможете ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1mASsvysU0bstlGGN5ILiURzvKEXb5avUlNjsdCC89uo/edit?usp=sharing

Інші новини

 • ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГО" СОЮЗ ГРЕКІВ УКРАЇНИ" У 2018 РОЦІ
  Культура
  ГО "Союз греків України" в важких умовах окупації, захоплення частини території України, був і є проукраїнською організацією, яка не пішла ні на яку співпрацю з агресором, з ворогами українського народу. ГО "Союз греків України" в межах своїх можливостей підтримував свою діяльність та членів своєї організації. В грудні 2018 року прийнято рішення про зміну місця знаходження ГО "Союз греків України" з м. Донецьк (окупованого російськими військами ) на місто Київ за адресою вул. Жилянська, 146, офіс 117. Також внесені зміни до складу президії ГО "Союз греків України". Першими віце-президентами ГО "Союз греків України" призначено Корецького Миколу Христофоровича з правом представлення інтересів організації від імені Президента ГО "Союз греків України" Холіна О.І. та Шабана Геннадія Васильовича. Внесені зміни до Статуту у відповідності з останніми вимогами діючого законодавства. Відповідні зміни затверджені Міністерством юстиції України. Разом з ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" проводимо перереєстрацію першої грецької газети в Україні "Логос", яка буде видаватися українською та новогрецькою мовами. Про зміни, які відбулися в ГО "Союз греків України", був офіційно проінформований представник Консульства Грецької Республіки в Україні делегацією в складі Президента ГО Холіна О.І,, перших віце-президентів ГО Корецького М.Х. та Шабана Г.В., віце-президента ГО Колесника С.В.
 • ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГС "КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГРЕКІВ ІМЕНІ КОСТЯНТИНА ІПСІЛАНТІ" ЗА 2018 РІК
  Культура
  Діяльність ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" була направлена на виконання статутних вимог в діяльності громадської організації. Вся діяльність здійснювалась згідно затвердженого плану роботи, фінансувалась власним коштом за рахунок фінансової допомоги ТОВ "Грік Груп" без підтримки Федерації грецьких товариств України при повній відсутності інформації про заходи, які проводилися Грецькими державними та громадськими організаціями. 1.Національні свята Греції. 24 березня до Дня Незалежності в Будинку письменників Спілки письменників України була проведена зустріч членів Громадської спілки з грецькими письмениками та поетами, авторами книг на грецьку тематику. За запрошенням ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" на зустріч з читачами прибула письменниця з Греції Валіда Будакіду з книгою "Теметерон" (Народжені від однієї матері). Книга за її проханням зі вступним словом до українського видання Голови Громадської Спілки професора Корецького М.Х. була видана коштом ТОВ "Грік Груп". Крім зустрічі з київськими греками нами була організована зустріч письменниці В. Будакіду з Ніжинськими греками, студентами та викладачами Ніжинського державного університету імені М.В.Гоголя. В Будинку письменників відбулася також зустріч з грецькою поетесою Галиною Чумак та письменником Іваном Аврамовим. 25 березня в День Незалежності Греції власними силами ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" провела мітінг-протест біля Історичної пам’ятки "Будинок-садиба князя Костянтина Іпсіланті" проти незаконного проведення будівельних робіт, проти незаконної приватизації історичної пам’ятки. 27 березня в приміщенні "Укрінформу" з цього приводу відбулася розширена пресс-конференція за участі представників засобів масової інформації. Розіслані листи про підтримку позиції ГС до Грецьких та українських державних та громадських організацій. 25 березня відбулася Святкова літургія , 24 жовтня літургія - в Соборі Святої Ольги та Свято-Іллінській Церкві на Подолі.
 • Підписано Патріарший і Синоідальний Томос
  Культура
  Шановні друзі! Шановні Члени ГО "Союз греків України", ГС "Київське міське товариство греків імені костянтина Іпсіланті"! Вітаємо всіх українців, українців в Україні і за кордоном, українців незалежно від національного походження, українських греків з історичною подією. Вселенський Патріарх Варфоломей у присутності Президента України П.О. Порошенка та Митрополита Київського і усієї України Епіфанія підписав Патріарший і Синодальний Томос про надання Автокефалії Православній Церкві України. Сам Томос було зачитано з амвона грецькою мовою. Православна Церква України стала 15-ю Помісною Православною Церквою. Ще раз запрошуємо всіх Вас на Різдвяно-Святкову Літургію до Андріївської церкви 7 січня на 9 годину.