Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"

Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"

З паном Олександром обговорювали проект " Дитячий садочок з мовами національних спільнот". Дай Боже, щоб таких людей було більше в Україні. Людей , які переймаються проблемами суспільства. Одна з них - це катастрофічна нестача дитячих дошкільних закладів. Друга - це якіість підготовки та виховання. Ми всі розуміємо, що наші маленькі діти крім української повинні вчити англійську та додатково одну із мов Європейського Союзу. 
Домовилися , що такою мовою однією з перших буде новогрецька. В майбутньому знання новогрецької мови дозволить нашим дітям всіх національностей отримати бескоштовно одну із найкращих Європейських освіт в державних університетах Греції.

Інші новини

  • " Українські студенти успішно в Афінах здали іспит на Сертифікат В2 ( новогрецька мова)"
    Освіта
    Шановні друзі! Вітаємо наших студентів з України з успішним складанням іспиту на знання новогрецької мови в Національному університеті імені Каподістрія ( м.Афіни). Вчергове учасники програми Компанії "Грік Груп" - " Бескоштовна освіта в державних університетах Греції для українських студентів" показали найкращі результати. З 10-ти можливих балів при прохідному 5 балів - у всіх студентів результати більше за 6 балів. А Юлія З. - наша розумниця, здала іспит аж на 9,4 бала; Анастасія З. - на 8,2 бала. Найбільше хвилювань було у Влади К. та її батьків. Влада як ї інші студенти довели, що немає ніяких підстав для хвилювань, що новогрецьку мову можно вивчити за 8 місяців. Її результат - 8,0 балів.