Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"

Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"

З паном Олександром обговорювали проект " Дитячий садочок з мовами національних спільнот". Дай Боже, щоб таких людей було більше в Україні. Людей , які переймаються проблемами суспільства. Одна з них - це катастрофічна нестача дитячих дошкільних закладів. Друга - це якіість підготовки та виховання. Ми всі розуміємо, що наші маленькі діти крім української повинні вчити англійську та додатково одну із мов Європейського Союзу. 
Домовилися , що такою мовою однією з перших буде новогрецька. В майбутньому знання новогрецької мови дозволить нашим дітям всіх національностей отримати бескоштовно одну із найкращих Європейських освіт в державних університетах Греції.

Інші новини

  • 19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»
    Освіта
    19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми.
  • Почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови
    Освіта
    5 листопада об 14-й годині в Свято-Ольгинському Соборі (приміщення Недільної школи) почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови, історії та культури Греції. Перше заняття було ознайомлювальне - з планом роботи Школи, з Свято-Ольгинської Собором, з настоятелем, духовним Наставником грецької громади міста Києва протоієреєм, батьком Всеволодом і почалося з чаювання - справжнього гірського чаю з Греції і Грецького торта. Заняття будуть проводитися по суботах з 14 до 16 годин - приєднуйтесь до нас.