Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Навчання у Греції

Навчання у Греції
Шановні  друзі! Компанія " Грік Груп" ( www.greekgroup.com.ua ) - єдина компанія, яка надає інформаційні- консультаційні послуги зі вступу українських випускників в державні університети Греції. Вища освіта Греції представлена 48 університетами з 600 факультетами ( вони розділені за 5 напряками - гуманітарні, юридичні, суспільні науки; технологічні ; охорони здоров"я; технічні; економіки та управління).
Ми вдячні Вам за те, що Ви звернетеся  до нас з запитами на співпрацю. Ми гарантуємо Вам 100% вступ на один із 20 обраних Вами факультетів одного напрямку. Греція надає самі найкращі умови для вступу та навчання іноземних студентів. Вступ - без Вашої присутності, без ЗНО, без додаткових і творчих іспитів, по балам Вашого атестату, без знання новогрецької мови на момент вступу. Вже наприкінці вересня Ви отримаєте наказ на зарахування до університету. Після цього - ми реєструємо Вас на мовні курси ( 8 місяців в Афінах - новогрецька мова , вартість всього 740 євро). Після складання іспитів на сертифікат В2  - продовжуєте навчання за спеціальністю на 1 курсі. Термін навчання в бакалавраті - 4 роки, в магістратурі - 2 роки. Навчання - бескоштовне, тобто Ви не платите за навчання всі 4 ( плюс 2 ) роки. Крім того, бескоштовне трьохразове харчування, проживання в гуртожитку, медичне страхування. Диплом визнається у всьому світі. 
На протязі 3 місяців наші студенти отримують ВПЖ ( вид на проживання ). Який надає можливість подорожувати всією Європою та надає право офіційно працювати. Влітку вже після курсів всі працюють і отримують зарплату від 500 євро на місяць. 
Шановні друзі! В часі ми вже практично завершуємо прийом документів. Залишилось 10-15 днів на прийом документів на вступ до університетів Греції в 2018навчальному році. Просимо визначитися, наш офіс знаходиться в Києві ( вул. Жилянська, 146, офіс 117). В любий день ,після Вашого попереднього дзвінка - готові з Вами зустрітися. Можливі любі формати для спілкування.

Інші новини

 • 19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»
  Освіта
  19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми.
 • Почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови
  Освіта
  5 листопада об 14-й годині в Свято-Ольгинському Соборі (приміщення Недільної школи) почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови, історії та культури Греції. Перше заняття було ознайомлювальне - з планом роботи Школи, з Свято-Ольгинської Собором, з настоятелем, духовним Наставником грецької громади міста Києва протоієреєм, батьком Всеволодом і почалося з чаювання - справжнього гірського чаю з Греції і Грецького торта. Заняття будуть проводитися по суботах з 14 до 16 годин - приєднуйтесь до нас.
 • Запрошення на конференцію  "Дитяча література - традиції та спадкоємці"
  Освіта
  Рада національних спільнот України при підтримці Міністерства культури України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського проводить 27 жовтня 2017 році о 14:00 Наукову конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"(м. Київ, Голосіївський пр., 3).