Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Міжнародні фестивалі творчості, які проводяться в чудовому місці - м. Бургас (Республіка Болгарія) на березі Чорного моря

Міжнародні фестивалі творчості, які проводяться в чудовому місці - м. Бургас (Республіка Болгарія) на березі Чорного моря

Шановні друзі! 
Запрошуємо взяти участь в літніх Міжнародних фестивалях творчості, які проводяться в чудовому місці - м. Бургас (Республіка Болгарія) на березі Чорного моря. Учасники Фестивалю, їх рідні та близькі будуть мати можливість не тільки стати учасниками, глядачами, але й чудово відпочити в Мініотелях зі всіма зручностями Курортного селища Сарафово ( поселення в 2-3 місних номерах, телевізор, холодильник, кондиціонер, 5-и разове харчування для дітей і 3-х разове длядорослих), а також ознайомитися з культурою, історією Болгарії. Проїзд в обидві сторони з Києва забезпечується автобусом. 
1. Десятий Міжнародний Фестиваль творчості " Морський бриз" Сарафово 2018. Виїзд з Києва 23.06 до 05.07.2018 року. Або 23.06 до 08.07.2018 року. Сам фестиваль проходить 29.06-01.07 2018 року. 
2. Шостий Міжнародний фестиваль творчості " Зірки на хвилях Бургасу" Сарафово-2018. Виїзд з Києва 07.07до 19.07.2018 року, або 07.07 до 22.07.2018 року. Сам фестиваль проходить 09.07- 11.07.2018 року. 
3. Дев'ятнадцятий Міжнародний фестиваль - конкурс циркового мистецтва " Понтійська арена -2018. Вища ліга в Болгарії . м. Бургас" . Виїзд з Києва 21.07 до 02.08 2018 року, або 21.07 до 05.08.2018 року. Сам фестиваль проходить з 23.07 до 24.07. 2018 року. 
Умови участі, організації поіздки, фінансові витрати тощо будуть повідомлені додатково після Вашого звернення з намірами щодо участі у Фестивалях ( телефон 0504542879, електронна адреса: profmykolakoretskyi@ukr.net). 
Просимо визначитися з участю, повідомити до 20 травня 2018 року. та надати заявки, необхідний пакет документів.

Інші новини

 • "Тємєтєрон" в Україні
  Міжнародні зв'язки
  Напередодні Дня Незалежності Греції розпочався візит відомої грецької письменниці, авторки вже знаного роману "Тємєтєрон", громадської діячки, грекині- понтійки Валіди Будакіду. Видання роману "Тємєтєрон" в Україні відбулося за підримки Голови Федерації грецьких товариств Україіни Олександри Проценко-Пічаджи та Голови Ради національних спільнот України Ашота Аванесяна. Вступне слово до українського видання написав Микола Корецький, Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". Знайомство українських греків та філеллінів з романом "Тємєтєрон" якраз і відбулося завдяки співпраці трьох патріотів України - Олександри Проценко-Пічаджи, Ашота Аванесяна і Миколи Корецького. Наведемо слова з вступного слова, які найкраще розкривають мету заходу, який вперше здійснюється національними громадами: "Українці! На нашому прикладі, прикладі греків-понтійців, можно відслідкувати, що трапляється з державою, яку свого часу кинули напризволяще "великі держави", які дуже багато обіцяли, а потім зрадили, закрили очі і допустили геноцид греків і вірмен, і до сьогоднішнього дня це не визнають за собою, вірмени з території сучасної Вірменії можуть бачити свій Арарат, а ми раз на рік наші святі місця - Панагію Сумелу з дозволу турецького уряду. Як губиться мова, культура, традиції, які переневіряння проходить народ. Як проходить асиміляція та поступове зникнення нації. Як зникають лідери нації, а потім як важко вони народжуються.
 • ВІДГУК НА ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛІКИ КАЗАХСТАН Н. НАЗАРБАЄВА НАРОДУ КАЗАХСТАНУ
  Міжнародні зв'язки
  Керівники Посольства Казахстан звернулися до Голови ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" професора, доктора наук з державного управління, Заслуженого діяча науки і техніки Украіни Корецького Миколи Христофоровича з проханням ознайомитися з щорічним Посланням Президента Казахстану Нурсултана Абішевича Назарбаєва та надати свій відгук. Вважаємо це високою довірою та визнанням наукового рівня керівника нашого товариства як експерта міжнародного рівня. Нижче наведено підготовлений Відгук.
 • З Днем незалежності Греції!
  Міжнародні зв'язки
  День незалежності Греції (Independence Day in Greece), що відзначається щорічно 25 березня, - один з найважливіших державних свят в країні. Саме в цей недільний день в 1821 році почалося повстання, результатом якого стало звільнення країни від чотиривікового ярма Османської імперії.