Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Міжнародна конференція в Європейській організації публічного права

Міжнародна конференція в Європейській організації публічного права

7-9 вересня у Європейській організації публічного права відбулася міжнародна конференція. Участь у зазначеному заході взяли понад 150 осіб з усього світу, серед яких і видатні вчені, юристи, адвокати.

У зазначеному заході взяла участь і делегація Донецького юридичного інституту МВС України у складі ректора інституту професора Віктора Бесчастного та завідувача кафедри юридичних дисциплін факультету №2 (м. Маріуполь) інституту професора Людмили Ніколенко.

Проведення такого заходу є значною подією у політичному та громадському житті Грецької Республіки. Цього року участь у міжнародному заході взяли Президент Грецької Республіки пан Прокопіс Павлопулос, міністр юстиції Угорщини професор Ласло Трочані, заступник міністра закордонних справ Грецької Республіки професор Йоргас Картугалос.

Відкриваючи науковий захід, президент Грецької Республіки пан Прокопіс Павлопулос у своїй промові відзначив важливість проведення таких заходів, які дозволяють обмінятися досвідом у сфері права. Також у своїй промові пан Павлопулос особливу увагу приділив і Донецькому юридичному інституту МВС України. Він підкреслив необхідність підтримання прагнень вишу-переселенця і місті Маріуполь Донецької області та місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Конференція проходила у вигляді панельних дискусій. Головуючим першої дискусії був міністр юстиції Угорщини професор Ласло Трочані та доповідачами виступали професори Ани Герра Мартінс та Яап де Жуан як генеральний доповідач.

Головуючим другої панельної дискусії щодо впливу національних референдумів та сецесії держав в ЄС був заступник міністра закордонних справ Грецької Республіки професор Йоргас Картугалос, а доповідачами професори Д. Фельдман, В. Фікфак, К. Клозо та Е. Каракас.

Президент Грецької Республіки пан Прокопіс Павлопулос особисто поспілкувався із ректором інституту професором Віктором Бесчастним та завідувачем кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 (м. Маріуполь) інституту професором Людмилою Ніколенко. Під час розмови із представниками інституту він підкреслив важливість перспективи відкриття у місті Маріуполі на базі факультету №2 інституту Центру перспективних досліджень і співпраці в сфері врегулювання конфліктів.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України вдячний Президенту Грецької Республіки пану Прокопісу Павлопулосу за теплі слова та підтримку прагнень вишу-переселенця. Ми впевнені, що така підтримка дозволить втілити проекти з міжнародного співробітництва.

Інші новини