Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»

19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»

19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». 
Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. 
Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми. 
На протязі навчання 
(4 роки - бакалаврат, 2 роки - магістратура) - відсутня оплата за навчання, тобто повністю безкоштовне навчання та суттєва підтримка студентів з боку Грецької держави:
- безкоштовне проживання в гуртожитку, 
- безкоштовне харчування, 
- безкоштовне медичне страхування, 
- безкоштовне забезпечення навчальною та методичною літературою, 
- пільговий проїзд в громадському транспорті, 
- право на офіційне працевлаштування в межах 4 годин на день, 
- студентський Вид на проживання (ВНЖ) з правом подорожувати по Європі, 
- програми обміну студентів та можливість стажування в інших європейських країнах. 
Це доступність навчання, практично, для всіх абітурієнтів незалежно від економічного та соціального статусу. Всі мають можливість поступити та вчитися безкоштовно на всіх спеціальностях, включаючи медичні та творчі. 
Це високий рівень викладання, відсутність корупції та європейський диплом.

 

Інші новини

  • Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"
    Освіта
    З паном Олександром обговорювали проект " Дитячий садочок з мовами національних спільнот". Дай Боже, щоб таких людей було більше в Україні. Людей , які переймаються проблемами суспільства. Одна з них - це катастрофічна нестача дитячих дошкільних закладів....
  • Почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови
    Освіта
    5 листопада об 14-й годині в Свято-Ольгинському Соборі (приміщення Недільної школи) почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови, історії та культури Греції. Перше заняття було ознайомлювальне - з планом роботи Школи, з Свято-Ольгинської Собором, з настоятелем, духовним Наставником грецької громади міста Києва протоієреєм, батьком Всеволодом і почалося з чаювання - справжнього гірського чаю з Греції і Грецького торта. Заняття будуть проводитися по суботах з 14 до 16 годин - приєднуйтесь до нас.