Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Запрошення на конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"

Запрошення на конференцію   "Дитяча література - традиції та спадкоємці"

Рада національних спільнот України при підтримці Міністерства культури України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського проводить 27 жовтня 2017 році о 14:00 Наукову конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"(м. Київ, Голосіївський пр., 3).

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Голова оргкомітету заходу – Корецький Микола Христофорович,
Заступник Голови Ради національних спільнот України, Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті", Заслужений діяч науки і техніки України
(тел.0504542879, електронна адреса profmykolakoretskyi@ukr.net).

Інші новини

  • " Українські студенти успішно в Афінах здали іспит на Сертифікат В2 ( новогрецька мова)"
    Освіта
    Шановні друзі! Вітаємо наших студентів з України з успішним складанням іспиту на знання новогрецької мови в Національному університеті імені Каподістрія ( м.Афіни). Вчергове учасники програми Компанії "Грік Груп" - " Бескоштовна освіта в державних університетах Греції для українських студентів" показали найкращі результати. З 10-ти можливих балів при прохідному 5 балів - у всіх студентів результати більше за 6 балів. А Юлія З. - наша розумниця, здала іспит аж на 9,4 бала; Анастасія З. - на 8,2 бала. Найбільше хвилювань було у Влади К. та її батьків. Влада як ї інші студенти довели, що немає ніяких підстав для хвилювань, що новогрецьку мову можно вивчити за 8 місяців. Її результат - 8,0 балів.