Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

За пропозицією ректора Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського професора Казаріна В. П. пройшла зустріч з експертами наших індійських розробників

За пропозицією ректора Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського професора Казаріна В. П. пройшла зустріч з експертами наших індійських розробників

За пропозицією ректора Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського професора Казаріна В. П. пройшла зустріч з експертами наших індійських розробників.

Такими експертами сьогодні були Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців України Іван Михайлович Півнів і економічний експерт Майдану закордонних справ Юрій Смілянський.

Зацікавлена розмова фахівців відбувся. Наші індійські IT - шники і їх програмні продукти отримали високу оцінку.

Іваном Михайловичем запропоновано співпрацю щодо поліпшення, аналізу, оцінці запропонованого продукту з урахуванням вже наявних на ринку України подібних програм.

Обговорено алгоритм впровадження, можливі ризики та перспективи.

Інші новини

  • " Українські студенти успішно в Афінах здали іспит на Сертифікат В2 ( новогрецька мова)"
    Освіта
    Шановні друзі! Вітаємо наших студентів з України з успішним складанням іспиту на знання новогрецької мови в Національному університеті імені Каподістрія ( м.Афіни). Вчергове учасники програми Компанії "Грік Груп" - " Бескоштовна освіта в державних університетах Греції для українських студентів" показали найкращі результати. З 10-ти можливих балів при прохідному 5 балів - у всіх студентів результати більше за 6 балів. А Юлія З. - наша розумниця, здала іспит аж на 9,4 бала; Анастасія З. - на 8,2 бала. Найбільше хвилювань було у Влади К. та її батьків. Влада як ї інші студенти довели, що немає ніяких підстав для хвилювань, що новогрецьку мову можно вивчити за 8 місяців. Її результат - 8,0 балів.