Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Университет в городе Патры, отзыв от Кирила Х.

Университет в городе Патры, отзыв от Кирила Х.

Здравствуйте. Уже больше года я учусь в городе Патры на инженерно-строительном факультете. Качеством обучения доволен. Некоторые преподаватели проходили обучение в США, где также приобрели рабочие навыки. Особенно радует отсутствие непрофильных предметов в программе обучения, а также большое количество практических занятий.

Отдельно хочу поблагодарить Николая и Светлану Корецких, которые помогали во время всего процесса сбора и подачи документов. Также следует отметить, что стоимость услуг самая низкая среди всех компаний, занимающихся помощью в поступлении в вузы Греции.

Інші новини

  • " Українські студенти успішно в Афінах здали іспит на Сертифікат В2 ( новогрецька мова)"
    Освіта
    Шановні друзі! Вітаємо наших студентів з України з успішним складанням іспиту на знання новогрецької мови в Національному університеті імені Каподістрія ( м.Афіни). Вчергове учасники програми Компанії "Грік Груп" - " Бескоштовна освіта в державних університетах Греції для українських студентів" показали найкращі результати. З 10-ти можливих балів при прохідному 5 балів - у всіх студентів результати більше за 6 балів. А Юлія З. - наша розумниця, здала іспит аж на 9,4 бала; Анастасія З. - на 8,2 бала. Найбільше хвилювань було у Влади К. та її батьків. Влада як ї інші студенти довели, що немає ніяких підстав для хвилювань, що новогрецьку мову можно вивчити за 8 місяців. Її результат - 8,0 балів.