Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Театралізоване дійство, присвячене Грецькому святу до "Дня Охі !" у школі № 94 "Еллада"

Театралізоване дійство, присвячене Грецькому святу до "Дня Охі !" у школі № 94 "Еллада"

У Спеціалізованій школі 94 "Еллада" з поглибленим вивченням новогрецької мови учнями та викладачами підготовлено і проведено театралізоване дійство, присвячене Грецькому святу до "Дня Охі !". Задіяні були всі учні від мала до велика, вивчають новогрецьку мову. Задіяні всі викладачі новогрецької мови. Читали вірші, співали пісні, ставили сценки, всі разом виконували гімн двох держав - Греції та України. І все новогрецькою мовою, без єдиної запинки. Найвища оцінка прозвучала з вуст Представника Посольства Греції. Ми, школа, сьогодні нічим не відрізнялися від грецької школи і десь навіть були кращими. Мені, голові Київського міського товариства греків имені Константина Іпсіланті" була надана можливість привітати наших греків і філеллінів. Передав вітання і подарунок (Ноутбук) від Пантелеймона Васильовича Бумбураса, голови Благодійної організації "Фонд Бумбураса".

Інші новини

 • Обговорення проекту "Дитячий садочок з мовами національних спільнот"
  Освіта
  З паном Олександром обговорювали проект " Дитячий садочок з мовами національних спільнот". Дай Боже, щоб таких людей було більше в Україні. Людей , які переймаються проблемами суспільства. Одна з них - це катастрофічна нестача дитячих дошкільних закладів....
 • 19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»
  Освіта
  19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми.