Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

5 жовтня розпочався новий навчальний рік в Центрі вивчення новогрецької мови Національного університету імені Каподістрія в м.Афіни

5 жовтня розпочався новий навчальний рік в Центрі вивчення новогрецької мови Національного університету імені Каподістрія в м.Афіни

Українські вступники цього роки вчасно отримали накази Міністерства освіти Греції про зарахування до найкращих державних університетів Греції на бескоштовні програми для студентів -іноземців. Вчасно були зараховані на 8-місячні курси новогрецької мови. Які на відміну від аналогічних програм в деяких європейських країнах коштують набагато менше, практично в 4-5 разів дешевше (820 євро в Греції та 3200 євро у Словаччині, як приклад ).

Вчасно підготували та подали відповідний пакет документів та отримали візи. Вчасно прибули та розташувались в попередньо замовлених квартирах. За побажанням були зустрінуті та привезені на місце майбутнього проживання. Відпочили і вже зранку 5 жовтня були супроводжені до Центру, в якому вони будуть вчитися найближчі 8 місяців. Пройшло вже 10 днів.Ми отримуємо тільки позитивні відгуки та підтвердження правильності вибору програми та країни для навчання, проживання, розвитку, європейського майбутнього.

Віримо в наших студентів. Віримо, що за час відведений навчання, вони добре вивчать новогрецьку мову, ознайомляться з богатством музеїв Греції, її культурою та видатною історією. Вони полюблять цю країну - проматір науки, освіти, культури та демократії.

Інші новини