Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

 • Study in Greece
  We invite you to study at the universities of Greece!
 • 19-21 квітня 2018 року виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном»
  19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочне свою роботу виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та «Освіта за кордоном». Наша Компанія "Greek Group" практично єдина в Україні, яка надає унікальні інформаційно-консультаційні послуги щодо вступу українських випускників до державних університетів Греції. Переваги перед іншими країнами починаються з першого етапу - вступу до університету. Вступ до університету по балам атестату, без ЗНО, без вступних іспитів, без безпосередьої присутності абітурієнта, на момент вступу знання грецької мови не вимагається. На вибір пропонуються 600 факультетів 48 державних університетів Греції - бакалаврські, магістерські, докторські програми.
 • Почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови
  5 листопада об 14-й годині в Свято-Ольгинському Соборі (приміщення Недільної школи) почався 2017-2018 навчальний рік в нашій Школі новогрецької мови, історії та культури Греції. Перше заняття було ознайомлювальне - з планом роботи Школи, з Свято-Ольгинської Собором, з настоятелем, духовним Наставником грецької громади міста Києва протоієреєм, батьком Всеволодом і почалося з чаювання - справжнього гірського чаю з Греції і Грецького торта. Заняття будуть проводитися по суботах з 14 до 16 годин - приєднуйтесь до нас.
 • Запрошення на конференцію  "Дитяча література - традиції та спадкоємці"
  Рада національних спільнот України при підтримці Міністерства культури України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського проводить 27 жовтня 2017 році о 14:00 Наукову конференцію "Дитяча література - традиції та спадкоємці"(м. Київ, Голосіївський пр., 3).
 • За пропозицією ректора Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського професора Казаріна В. П. пройшла зустріч з експертами наших індійських розробників
  За пропозицією ректора Таврійського національного університету імені в. І. Вернадського професора Казаріна В. П. пройшла зустріч з експертами наших індійських розробників. Такими експертами сьогодні були Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців України Іван Михайлович Півнів і економічний експерт Майдану закордонних справ Юрій Смілянський.
 • Візит індійської делегації в Україну (м. Київ) на запрошення Корецького М.Х.
  Перший день роботи індійської делегації розпочався з семінару в Таврійському національному університеті імені в. І. Вернадського . Наші гості представили свої програми для загальноосвітніх навчальних закладів (університетів, коледжів, середніх шкіл).
 • Зустріч індійських гостей в м. Києві
  Після мого візиту в Селиконовую долину Індії (р. Хаджибарад ) делегація індійських IT - шників, програмістів, керівників компаній - розробників програмного забезпечення у нас - в Києві. Зустрічаємо індійських гостей в аеропорту "Бориспіль" снігом, морозною погодою, не зовсім звичною для наших південців. Але тримаються молодцем, не мерзнуть, не кутаються. Після поселення в Готелі "Київ" провели дружню вечерю в традиційному індійському ресторані "Бомбей"
 • Проект університет «ЗОЛОТОГО ВІКУ», ГС «Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті»
  Паспорт проекту Назва проекту Університет «золотого віку» ГС «Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті» Підстава для розроблення Закони України «Про вищу освіту» (статті 2, 3, 29, 66),...
 • Детская хоровая школа Киево-Печерской Лавры «LITANNA»(λιταννα)
  На протяжении десяти веков стоит на благословенных святым апостолом Андреем Первозванным Днепровских склонах «Небеси подобна» - Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра. Основанная афонским пострижеником, преподобным Антонием Печерским, она была и остается духовным примером, центром политической и культурной жизни нашего государства и значимой частью всего Православного мира и памятником всемирного наследия ЮНЕСКО.
 • Театралізоване дійство, присвячене Грецькому святу до "Дня Охі !" у школі № 94 "Еллада"
  У Спеціалізованій школі 94 "Еллада" з поглибленим вивченням новогрецької мови учнями та викладачами підготовлено і проведено театралізоване дійство, присвячене Грецькому святу до "Дня Охі !". Задіяні були всі учні від мала до велика, вивчають новогрецьку...