Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті
Громадська організація «Союз греків України»

Молодіжний центр

Молодіжний центр

Рада національних спільнот України
01034 м. Київ, пров. Рильський 4, тел.: (044) 227-98-65
www.radaspilnot.org.ua, e-mail: radaspilnot@ukr.net

№27-09/01
від "27" вересня 2016 р.

Керівникам національно-культурних об’єднань України

Шановні колеги!

Рада національних спільнот України вже тривалий час працює на відродження та розвиток культур національних меншин задля миру та міжконфесійної злагоди в Україні, тому переконані, що українське суспільство потребує культурно-об’єднуючої сили для кращого осягнення соціально-культурної сфери життя суспільства. Рада проводить безліч національних свят, фестивалів, виставок, концертів, конференцій, але на даному етапі ця робота в основному обмежується актуальністю в осіб нашого покоління. Вагомим фактором у діяльності національно-культурних об’єднань є те, що люди літнього віку особисто беруть участь у даних заходах, діляться безцінним скарбом – культурною спадщиною свого народу, передаючи знання, уміння, оповідаючи традиції , обряди, які, якщо не зараз, то колись, символізували певну автентичність їх народу, були їх національною гідністю: «Не знаючи минулого , не матимемо майбутнього».Ми вивчаємо це минуле та намагаємось зберегти те, що дійшло до нас, але пора виходити на новий рівень – рівень розвитку цих культур, висвітлення у суспільстві держави та їх популяризації серед населення України різної національності та віку. Саме тому Рада національних спільнот України потребує свіжих ідей, думок, пропозицій. Ми маємо залучати до нашої справи нове покоління, адже молодь країни – це її майбутнє.

У плани Ради входить проведення Всеукраїнського Молодіжного Форуму восени, а вже у червні цього року відбудеться Засідання орг- комітету. Тому просимо Вас підготувати та надіслати інформацію і контакти осіб, представників Вашої національності молодого покоління, що ведуть діяльність у сфері аналітики, політології, конфліктології, освіти і науки, культури та мистецтв, працівників ЗМІ для створення орг-комітету даного заходу.

У подальшому, в результаті роботи РНСУ, завдяки спільним зусиллям у центрі міжнаціональної співдружності України ми зможемо побудувати нову міцну демократичну державу, що створюється на засадах поваги, дружби різних національностей й толерантності.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, надсилайте їх за нашою електронною адресою: radaspilnot@ukr.net; та за тел.: (044)-227- 98-65, (067)-170- 78-66 (контактна особа – помічник-референт Голови Ради Кульчицька Славяна Олегівна).

Сподіваємося на активну співпрацю!

Голова Ради
Ашот Аванесян