Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Вибори Генерального директора Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка

Вибори Генерального директора Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка

Відомий український кінорежисер Олесь Янчук ("Таємний щоденник Симона Петлюри", "Нескорені", "Залізна сотня", "Голод 1933 року") був обраний Генеральним директором Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка. Конкурсна комісія була сформована з представників кіностудії, Міністерства культури України, громадських організацій. До її складу увійшов і активно працював Заступник Голови Ради національних спільнот України, Перший віце-президент ГО "Союз греків України" професор Корецький М. На посаду Генерального директора претендували Сергій Слєпак та Олесь Янчук. Кожний підготував пропозиції та програму розвитку кіностудії, які презентував членам конкурсної комісії. По кожному кандидату була жвава дискусія, запитання, обговорення. Вважаємо , що і переможцю треба використовувати слушні пропозиції свого конкурента. Від цього виграє українське кіно, і в цілому Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка. Вітаємо Олеся Янчука, і всіх українців з обранням патріотичного, високваліфікованного, розумного керівника вітчизнянного "Голівуда" - Національної кіностудії. 

Інші новини

  • День пам'яті жертв політичних репресій
    Культура
    У неділю, 19 травня, в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Одним з трагічних символів тієї епохи є київська Биківня: в Биківнянському лісі розташоване найбільше в Україні місце поховання жертв масових політичних репресій. Тут був об'єкт спеціального призначення НКВД, де у кінці 1930-х - 1940-х роках відбувалися масові захоронення розстріляних та закатованих. Однією з найкривавіших стала ніч в Києві 19 травня 1938 року, коли в тюрмах НКВД були розстріляні 563 людини. Трагедія Биківні стоїть в одному ряду з такими злочинами, як Аушвіц, Бухенвальд, Дахау, Бабин Яр та Катинський розстріл. На сьогоднішній день вже встановлено імена понад 19 тисяч розстріляних громадян з Биківнянського поховання жертв сталінських репресій.
  • Міжнародний щорічний шахматний турнір Ради національних спільнот України
    Культура
    Вчергове Рада національних спільнот України з успіхом провела черговий Міжнародний шахматний турнір. Відкрив турнір Голова ради Ашот Дадікоєвич Аванесян. В цьому році Рада встановила достатньо високий призовий фонд для учасників Турніру. Серед учасників вже традиційно - члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". В цьому році лідером грецької команди був гросмейстер Сергій Ставрояні. Сергій не підвів своїх уболівальників і став одним із переможців турніру. Будемо тренуватися, щоб в наступному році взяти головний приз. Турнір відбувся, і самим головним здобутком сьогоднішнього дня були позитивні емоції всіх учасників змагання.