Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

ПІОНЕРСЬКИЙ ТАБІР та ПІОНЕРСЬКА ВОЖАТА

ПІОНЕРСЬКИЙ ТАБІР та ПІОНЕРСЬКА ВОЖАТА

Вчергове підтвердили свій статус керманичі Федерації грецьких товариств України. Замість того, щоб розглянути "Звернення до еллінів, грецьких товариств..." по суті - тобто дати відповідь на поставлені запитання вперше за 20 років, краще нічого не видумали, як виключити бунтовників, тобто ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" з тісних лав Федерації грецьких товариств України. Виключати не можна тих, хто там не був. Як немає там більшості грецьких товариств України, бо їх ніхто туди не приймав після проведення реєстрації самої Федерації грецьких товариств України. По сьогоднішній день невідомо - це Громадська спілка чи Громадська організація. Хто її створював, хто є членами. В Законі - не було такої процедури як переєстрація. Була реєстрація. Федерація свідомо порушила порядок реєстрації громадських об"єднань. Свідомо тричі не відповідала на наші заяви про прийом в члени Федерації. Федерація давно вже приватизована деякими фізичними особами, і їй не треба фактично якісь громадські організації з якимось претензіями. Благ та майна "мало" - на всіх не вистачить. В Києві як не було за 20 років ні в кого свого метра квадратних, ні копійки на рахунках, ніякої підтримки. Так і є. Слава Богу, звільняємось від "піонерської вожатої". Ми йдемо своєю дорогою. Керманичі Федерації! Досить звітувати за всіх греків України, залиште їх в спокої. 
Навіть звільнення з посади сепаратистки Продан О. стоїть на другому місці. І звільняють її тільки за власним бажанням, а не за компроментацію греків України. І як люблять вже не наші керманичі заявляти - ми поза політикою. Так їм краще людьми маніпулювати. І хапати, хапати...

Інші новини

 • ЗАДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ
  Культура
  Греки України як і в минулому, так і сьогодні продовжують переживають непрості часи. Дуже важко усвідомити те, що пережила більшість грецьких сімей. Ми хотіли би запропонувати вашій увазі документи – протокол та акт розстрілу 26-ти греків, як громадян тодішнього Радянського Союзу, так і громадян Грецької держави. Останніх в цьому списку навіть більше, їх 19 чоловік. І це ще більше підкреслює злочинність влади, яка знищувала не тільки своїх громадян, але і іноземних. В чому ж була їх вина? Наприкінці 1937 року їх всіх заарештували, шляхом жорстоких катувань вимагали зізнатися в шпигунській діяльності. Врешті, всіх 26 чоловік було приречено до розстрілу. В наказі, який надійшов з Москви (Москва, площа Дзержинського, 2) говорилося: "Негайно виконати вирок відносно всіх 26 чоловік, приречених до розстрілу. Справи на них та акти виконання вироків вислати до Москви". Москва не залишала ні на хвилину в спокої Україну та її мешканців. І хто сьогодні ще дивиться в бік Москви – знайте, що сотні років біда приходить до України та українського народу, незалежно від національності, зі сторони Москви та Московії. Вирок приведено в дію уночі 25 лютого 1938 року в підвалах НКВС (сьогоднішній Жовтневий палац), тіла розстріляних 26-ти греків завантажили навалом на автомобілі, заштабілювали і під покровом ночі вивезли до завчасно підготовлених ям-могил на так звану "спецділянку" в лісі під Києвом (сьогодні це Національний заповідник "Биківнянські могили". В цьому страшному лісі, де практично 20 років закопували жертв репресій, лежать поряд і українці, і німці, і поляки, і греки, і росіяни, і євреї... Представники практично всіх національностей України. Лежать без могил, без пам'ятників, без прізвищ та імен.
 • Подяка Корецькому М.Х. від Міністерства культури України
  Культура
  На засіданні Громадської ради при Мінкультури України 25.06.2019 року Міністр культури України Євген Нищук вручив подяку Міністерства культури України КОРЕЦЬКОМУ МИКОЛІ ХРИСТОФОРОВИЧУ за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня пам'яток історії та культури.
 • Участь Корецького М.Х. на засіданні Громадської ради при Мінкультури України
  Культура
  На початку засідання Міністр культури України Євген Нищук подякував членам Громадської ради за налагоджену та ефективну співпрацю, чия діяльність охоплює великий спектр напрямків діяльності відомства та допомагає оперативно реагувати на чуттєві питання громадянського суспільства.