Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

Поточний стан будівлі "Садиба Іпсіланті"

Поточний стан будівлі "Садиба Іпсіланті"

Це все, що залишалося від історичної пам"ятки державного значення " Садиба Іпсіланті". З 1934 року охоронялася державою. В 2011 році ні з того, ні з цього виставлена на приватизацію. За копійки приватизована, потім перепродана, потім передана в заставу банку під отримані кредити. Потім вирішили її рекоструювати під офісну будівлю. Ось як виконуються охоронні вимоги, як проводиться реконструкція об"єкту національної спадщини України. Знятий дах, всі простінки, перекриття поверхів....Чого далі чекати? 25 березня 2018 року ГС" Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті" виходило на мітінг з вимогою повернення будівлі до комунальної власності міста, проводили прес-конференцію, зверталося в усі органи, до Міністерства культури, Мерію. Реакції не має. Зверталося до греків України, до греків Греції. Теж тиша. Чи будемо й далі байдужими?

Інші новини

 • Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України
  Культура
     Звернення до греків Києва щодо ситуації в Федерації грецьких товариств України Те що відбувається в Федерації грецьких товариств України, для багатьох вже далеко не секрет. Як і не є секретом ставлення керівництва Федерації до своїх обов"язків...
 • МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Слов’янський вінок» до Днів української культури у м. Бургас в Болгарії 21-26.07.2018
  Культура
  Болгарія – найкраща країна, для суміщення морського та культурного відпочинків. Запрошуємо Вас переконатися у цьому на Міжнародному фестивалі «Слов’янський вінок» до Днів української культури в Бургасі. Це унікальна можливість не тільки познайомитися з болгарською культурою, а й гідно представити українську культуру. Але це ще не все! Ви можете також взяти участь в Конкурсі української пісні Катерини Бужинської! Подаруйте своїм дітям та собі незабутні 11 ночей в гостинній Болгарії! Вартість туру – 300 евро.
 • День пам'яті геноцида греків Малої Азії
  Культура
  19 травня греки всього світу відзначають трагічну дату в своїй історії - День Пам"яті геноцида греків Малої Азії. В цей день сумують та оплакують своїх співвітчизників, що стали жертвами жорстокого знищення, яке влаштували турки-османи у 1916-1923 роках. У 1908 році до влади в Турції прийшла партія " младотурків" зі своїм гаслом " Турція - для турок ". І вже у вересні 1911 року відкрито обговорювалося питання про знищення етнічних меншин, в першу чергу вірмен і греків. Сьогодні мало хто знає про геноцид греків. Младотурецька революція ввела ідеологію фактично расистської доктрини, яка стала основою для тотального знищення христинянських народів. Сотні тисяч греків , які не одне сторіччя щасливо проживали на благодатних землях, були вигнані з рідних місць, по звірячому замучені та вбиті. Голод та холод, хвороби та смерть , роки поневірянь - все це випало на долю багатостраждального грецького народу. Події тих років по відношенню до греків підпадають під всі складові юридичної категорії " геноцид" - масове систематичне знищення мирного населення. Кількість вбитих та замучених офіційно вимірюється цифрою в 353 тисячі чоловік , що складає більше половини всього населення -греків до початку примусового переселення та вбивств.