Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

На боротьбу з інакомисленням у федерації греків підключають вже колишніх профспілкових босів

На боротьбу з інакомисленням у федерації греків підключають вже колишніх профспілкових босів

Замість обговорення проблем, які накопичилися у Федерації грецьких товариств, по суті, продовжується травля, погрози, особисті образи з боку так званих " активістів" і " засновників" . Цей раз після грузинського комсомольського активіста підключили цілого профспілкового боса. Цей " Бос" вже не тримався в образах, прийшовся по повному. Тут Ефіальт, і зрадник, і якісь "прошлое", і " подлец", і " негадяй". І не просто простий, а " бувалий". Крім звинувачень та образ, до " Боса" ні одна пропозиція до свідомості не дійшла. Наприклад, що сьогодні на відміну від компартійних та регіональних часів Народного депутата від Компартії та Партії регіонів Хари В. діє Закон Украіни " Про освіту" відповідно до якого Державним бюджетом Украіни фінансується дошкільна і початкова освіта мовами національних спільнот і все що треба -це зібрати дітей-греків, або бажаючих вчити новогрецьку мову у групи в дитячих садочках та в перші класи початкової школи. " Бос" повинен знати, наприклад, що в Греції спілкуються новогрецькою мовою, а не румейською чи урумською. Але ніхто не заважає, щоб організувати навчання для діточок урумською і румейською при бажанні батьків. Приклад з угорцями наведено якраз для підтвердження тези про те, що вивчення мови треба починати з дитячого садочка та початкової школи. Але це не предмет обговорення у " Боса" . Його завдання - подавати, задавити, облити брудом. І було б кому це робити. На просторах Інтернету дуже багато інформації стосовно діяльності обвинуваченого у посадових злочинах Голови ФПУ пана Хари В.Г.  Одна з таких статей за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B9srKAGhzmQwVGc5YU42bjk2Y3Q1TW56dm5NMVBRajIzWHRv. Теж не буду її аналізувати. Мабуть пан Хара В. вже заспокоївся і вирішив, що він має моральне право когось в чомусь звинувачувати . Наприклад , в зраді. Не зрозуміло кого, чого? Таке звинувачення , як виявляється типове для пана Хари В. У своїй заяві на звільнення з посади Голови профспілок Украіни він пише , що не вважає за можливе керувати організацією, в котрій більшість керівників членських організацій середньої та вищої ланок є хронічними неробами, професійними зрадниками та провокаторами". Ось так - не менше. Десятки тисяч профспілкових активістів, які і по сьогоднішній день працюють в профспілках, паном Харою визначені , як Зрадники та Провокатори. Тобто якщо і мене він відніс до цієї категорії, то що зробиш? У нього всі - зрадники і провокатори.  Мабуть це вже якась клініка чи захворювання. Погані справи в наших керманичів, якщо то грузинів , чи то ...  з діагнозом залучають до дискусіі.  

Інші новини

 • Міжнародний щорічний шахматний турнір Ради національних спільнот України
  Культура
  Вчергове Рада національних спільнот України з успіхом провела черговий Міжнародний шахматний турнір. Відкрив турнір Голова ради Ашот Дадікоєвич Аванесян. В цьому році Рада встановила достатньо високий призовий фонд для учасників Турніру. Серед учасників вже традиційно - члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті". В цьому році лідером грецької команди був гросмейстер Сергій Ставрояні. Сергій не підвів своїх уболівальників і став одним із переможців турніру. Будемо тренуватися, щоб в наступному році взяти головний приз. Турнір відбувся, і самим головним здобутком сьогоднішнього дня були позитивні емоції всіх учасників змагання.
 • Відкриття виставки в КМДА, що присвячена репресованим грекам Києва
  Культура
  15 травня 2019 року в приміщенні КМДА відбулося відкриття, з нашої ініціативи, Виставки, що присвячена репресованим грекам Києва, яка була підтримана керівництвом міста, громадськими активістами, членами Комісії з реабілітації політичних репресованих, керівництвом Національного заповідника "Биківнянські могили", членами нашого Товариства. Для греків День пам'яті політичних репресованих співпадає з памятною датою - Початком геноциду греків-понтійців 19 травня 1919 року. Цій події, коли почалися знищення понтійців турками-османами виповнюється в цьому році 100 років. Пам'ятаємо за 350 тисяч невинно вбитих дітей, жінок, чоловіків, греків- понтійців. Пам'ятаємо тих, хто був вимушений рятуватися від цього лиха в інших країнах. Через 20 років ( 1937-1938 роки) в Радянському Союзу почалася за волею не "отця всіх народів ", як він любив себе називати і як цю дурницю по сьогоднішній день повторюють деякі наші недалекі співвітчизники, а "ворога і вбивцю всіх народів" Іосифа Сталіна почалися так званні "національні операції". Серед них і "грецька" операція.
 • Запрошення на відкриття Виставки
  Культура
  Маємо честь запросити на відкриття фотодокументальної Виставки" Перетинаючи Київський Стікс " 15 травня 2019 року о 16 годині в приміщенні Київської міської ради ( 4 поверх, кулуари) . Виставка організована ГС " Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті " спільно з Національним історико-меморіальним заповідником " Биківнянські могили", Регіональною комісією по реабілітації жертв політичних репресій м.Києва. Вона приурочена національному пам"ятному Дню в Україні - Дню пам"яті жертв політичних репресій, що відзначається в державі 19 травня 2019 року. Розповідає про долі київських греків, розстріляних у результаті проведення так званої " грецької операції" - масових репресій щодо представників грецької спільноти.