Київське міське товариство греків ім. Костянтина Іпсіланті

«Архивні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію»

«Архивні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію»

Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Рада національних спільнот України спільно з нашим Товариством запрошує всіх Вас для участі в заході: 
«Архівні слухання на тему: «Греки України: документальний екскурс в історію», присвячені вшануванню пам’яті жертв масових репресій проти грецької національної спільноти». Організатори заходу від архівної системи: Центральний державний архів громадських об’єднань України та Центральний та Центральний державний кінофотофоноархів ім. Г.С. Пшеничного.
Місце і час проведення: ЦДАГО України (читальний зал), м.Київ-11, вул. Алмазова, 8.
26 лютого 2018 р., 14-00.
Просимо відкласти всі справи та в цей день - День пам'яті розстріляних греків Києва бути разом з нами.

З повагою, Корецький М., голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті".

Інші новини

 • З Днем незалежності Греції!
  Культура
  День незалежності Греції (Independence Day in Greece), що відзначається щорічно 25 березня, - один з найважливіших державних свят в країні. Саме в цей недільний день в 1821 році почалося повстання, результатом якого стало звільнення країни від чотиривікового ярма Османської імперії.
 • Нова інформаційно-консультаційна послуга щодо проведення урочистих одружень (цивільних і церковних) на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні
  Культура
  Компанія "Грік Груп" за підтримки найкращих партнерів в Греції відкриває новий вид послуг - інформаційно-консультаційна допомога в організації та проведенні урочистих одружень (цивільних і церковних) за участю представників Муніципалітету на найкрасивішому острові Греції - острові Санторіні. Батьки, родичі! Ви зробите найкращий і незабутній подарунок для своїх молодят - організувавши найзнаменніше та особливе свято в їхньому житті "Урочисте одруження" в незабутньої обстановці на острові мрії, самому яскравому місці на Планеті Земля. Вони ніколи не забудуть ті емоції, які подарують їм підготовлений персонал, приголомшливі види, прекрасні пейзажі, тепле і привітне море, яскраве і бархатне сонце. Молодята! Ви завжди будете пам'ятати про цей незабутній день у Вашому житті, про яскраву подію що відбулася на казковому острові Санторіні.
 • З Новим 2018 роком!!!
  Культура
  Шановні друзі! Шановні члени ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті"! Вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою та найкращими побажаннями, Корецький М., Голова ГС "Київське міське товариство греків імені Костянтина Іпсіланті".